Streptokok tam dole

radka

V současné době probíhají na www.bady.cz akce v podobě 2 ks za cenu 1 ks na některé produkty.Stačí navštívit tyto stránky a jen si vybrat.

sjella

to ti neviem povedat, ale myslim si, ze nie. lebo ak by tam bol, prejavil by sa.... A stym, ci mozes nakazit babatko bozkami.. Neviem.. ale pochybujem... :-)

lala

mne pomohol dr.Jonas a jeho preparaty.mozem to len doporucit,vela zdravotnych problemov mi zmizlo uplne.Joalis preperaty stoji to za to aj ked to nie je lacne ale lepsie ako ATB a ine chemikalie.

vila

ahoj sjella, mna hlavne zaujima ze ked ho mam v hrdle,tak ci je aj tam dole...asi ano...a nevies ci ked bozkam babatko,tak ho mozem nakazit? mala si ho len v hrdle?

vila

ak mi nasli v hrdle streptokoka, ktore ho mam uz mouno rok aj viac....a frajerovi stafylokoka(uz ho vraj nema)...musi to znamenat ze su aj tam dole???

trikss

Dievcata, staci, ak mate dobreho gynekologa.. Mna ten moj vyliecil. tamu "medicinku" z bady.cz som neskusala, ale ako som uz povedala, kazdy druh reklamy je dobry.. myslim si o tom svoje, ale "zi a nechaj zit"..

radka

Tento problém je velice častý.Masti,čípky tablety apod. nezasáhnout celé postižené místo.Nehledě na to, streptokoy jsou velmi odolné potvůrky a dokáží v organismu putovat.Stavějí si takzvané domečky a ty je celkem dost těžké zničit.Proti antibiotikům jsou již imunní a málo které je dokáží zničit.Pokud Vám mohu pomoci,tak navštivte webové stránky www.bady.cz a hledejte kordyceps a citricidal.To jsou dva nejdůležitější produkty na léčbu streptokoků a stafylokoků.Celá léčebná kúra samozřejmě obsahuje více produktů,ale tyto jsou nejdůležitější.Citricidal se užívá na sedavé koupele nebo výplachy pochvy a kordyceps se užívá orálně.Streptokoky je nutné ničit zevnitř i zvenku.Léčba je to přírodní, tudíž dlouhodobější.Je nutné aslepoň tyto dva produkty užívat 2 - 3 měsíce, aby jste se zdrav.problému zbavila a organismus se zregeneroval.Na regeneraci jsou však jiné produkty.Citricidal má navíc tu přednost,že nejen že ničí KOKY, ale obnovuje i správné ph v pochvě.Streptokoky jsou infekční a mohou se přenášet,proto doporučuji léčit i sexuálního parnera a to oplachováním genitálií v naředěném citricidalu.Více informací najdete na webu nebo kontaktujte mne na e-mailové adrese.Kvůli velkému počtu klientů ze Slovenska jsou ceny uvedeny i ve SKK a vše zasíláme na Slovensko bez nejmenších problémů a to i na dobírku.