Streptokok tam dole

wiwa

pred pár rokmi som mala podobný problém, užívala som všelijaké možné antibiotiká ale nič nezaberalo, až ma to naštvalo a vyskúšala som obyčajný ženský čaj 3x denne a na moje veľké počudovanie napriek tomu, že velmi na účinky byliniek neverím zabralo to. Výborný na ženské choroby a neduhy je aj čaj z Alchemilky tieto čaje sú výborné aj pri bolestiach a krčoch ženského charakteru aj pri menštruácii dokonca aj v období prechodu sú vraj velmi dobré. Od kedy ho pijem od vtedy som tento problém už nemala. Takže môžem len odporúčať, a ak by aj nepomohol, tak určite ani neuškodí.

bera

Tak ja mam streptokoka uz pol roka.ale je zaujimave ze ma nic neboli.na zaciataku som mala vysoke horucky proste bolo to so mnou hrozne.nacpali do mna vselijake lieky,cipky ale skoro nic nepomahalo.ale na znizenie horucky mi pomahal ibalgin.dost som aj schudla z toho ktovie ci to nieje z toho streptokoka.chodila som ku urologovi mala som stale hnis v moci a aj teraz mam zase:(...ale teraz uz chodim ku gynekologicke ktora mi dala najprv nejake cipky ktore trochu zabranili zapachajucemu vyteru ktory som mala dlhsiu dobu.dala mi aj masticky proti svrbeniu tak to mi trocha pomohlo.ale teraz idem do Ke k nejakej vraj specializovanej uz mi zobrali krv a aj vyter z ust tak som zvedava ako to dopadne.dufam ze mi s tym nejako pomozu.a vraj ten streptokok sa viac siri ked jeme sladke....a to je pre mna problem nejest sladke....joj uz nevem co mam robit...

dellajanco

Ahojte mne to zistili z výsledkov víterov. Ale vôbec nič mi nieje ani nič necítim že by mi bolo proste nevidím rozdiel. Mal som zápal mozgových blán môže to mať niečo s tým spoločne.? Aké máte szýmto skúsenosti mne k tomu tiež doktor nič-moc nepowedal???..keď tak dellajanco@gmail.com ...ďakujem.!!

katique

Aj mne zistili pred nedavnom streptokoka, viem, ze sa to tazsie lieci a vracia sa to spat. Mne Dr. povedala, ze to moze byt aj z antibiotik a penicilinu.Som objednana, takze este neviem, co mi predpise. Ja mam uz jedno dieta, takze, by som sa cudovala, ze koli strptokokovi neotehotnes, to je hlupost.

katkakatka

ahojte. ta aj mne doktor nasiel streptokoka tam dole. 8( len nic mi ktomu nepovedal, pytala som sa, ale tak sa spraval, ze jaka som blba, ze neviem o tom nic. citala som tu, ze nemozem mat sex s priatelom, je to pravda? kde som to mohla dostat inde ako na plavarni? mne doktor predpisal dalacin, mate s nim skusenosti. dakujem

katiaka

Čítala som,že keď ma niekto streptokoka tak je malá šnca mať deti.Dokonca jednú takú pani aj poznám.Liečim sa úž viac ako rok a pól a mám len 16.Teraz skúšam inumológa...dokáže vôbec pomôcť?Mávam ho iba v pošve.Prosím poraddte mi!ĎAKUJEM!

akinom007

dadikus/ ja mam rovnaky problem vyse roka, stale ho mam dookola bud tam alebo tam..gyn. ma prelieci antibiotikami + anitymkotikami , pridem an kontrolu kulitvacia dobra ale pre zmenu ej v hrdle, a potom zas naopak a dokola. Absolvovla som vsetky mozeny vysetrenia, imunologia, urologia, krcne , +partner urologia. Vsetko bolo ok dokonca ja to krcne lebo v case ked som tam bola som ho mala "dole" cize vyter z hrdla vysiel dobre.

dadikus

prosim pomozet ...zistili mi stretptokoka...vraj aj hrdlo aj tam dole..a pomoze dalacina ??vracia sa????ta choroba??som s toho smutna...poradte mi akos atoho zbavit???pomoze ten dalacin??a prenasa sa to aj bozkom??