Som vydata a mam zenateho milenca

Príspevok v téme: Som vydata a mam zenateho milenca
rola

Som vydata, mam 2 male deti. s manzelom mame na seba dost malo casu, ako to asi maju vsetky rodiny s malymi detmi, ale mala som pocit, ze mame relativne dobre manzelstvo. Neplanovane som si nasla milenca, tiez je zenaty a ma 2 deti ( 1 je uz dospele). Ma niekto podobnu skusenost? Ako dlho vam takyto paralelny vztah vydrzal a preco sa skoncil? Ja ani milenec sa rozvadzat nechceme, z mojej strany je to trosku aj o citoch, i ked sa neda povedat, ze by som bola zalubena. Pri nom mam tiez pocit ze hladal spriaznenu dusu.

alex alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK PRE ŽENY, PROFESIONÁLNY GIGOLO, MILENEC PRE DÁMY, MLADÝ ZAJAČIK, DON JUAN, TANTRA MASÁŽE, BRATISLAVA

didiziana

nikdy mi nic o citoch nepovedal,iba ja.raz ked bol opity sa ma opytal pri sexe ze vsak ze tam je aj laska?bola som prekvapena ze to povedal,ale bol opity.keby ku mne nieco citil,tak po sexe by sa niekedy nechoval v style ze ok uz je po a mozes ist.ako nepovie to,ale citim to niekedy z neho.inak ked sme chvilku sami,tak my si fakt nemame co povedat.ja som spolecensky typ ale pri nom sa hanbim vypustit nieco z ust aby som sa mu nejakym sposobom nesprotivila tak som ticha.ja som taka nanho namotana ze fakt neviem o com s nim kecat.

tina9999

Ste vsetky take hlupe?
A co je na tom ze niekto ma milemca.
Len seredne zeny si to nemozu dovolit.
Lebo su take skarede ze ich muzi podvadzaju aby nevideli tie seredy doma

Laurora

A to sa ako da, ze pre toho cloveka to nic neznamena? Ako sa sprava, je cisty sebec alebo co? Ved su to 2 roky, je to v podstate paralelny vztah. Ja neverim, ze po 2 rokoch to moze byt len cisto o SEXE. Inak by si nasiel inu- chlapi sa pri sexe drzia hesla: nove je vzdy lepsie :) len chlapi su zvyknuti si city nepripustat...hlavne ked vidia, ze ta dotycna zena si ich pripusta. Je pravda, ze city by si tam ludia privelmi najavo davat nemali..je to tak lepsie pre oboch

adadada

miska5445.....chcem ti len napisat, ze vobec nemusi byt harpia, ze mozno si predtym presla niecim, co ju zmenilo a vobec to nechcela...hovori sa, ze obuj si najprv topanky a prejdi cestu, ktrou presla ona a potom uvidis ako by si sa rozhodla ty....a keby bola taka harpia, tak tu asi nepise a nedeli sa...zrejme ju to trapi a nevie si pomoct

miska5445

PANE BOZE...znovu neverna zena a manzelka!
Nechapem kde muzi chodia na taketo zeny (aj opacne)
Mozem o sebe povedat ze patrim k tym normalnym zenam ktore maju iste hodnoty, nie som ziadna hysterka ani s nerobim muzovi peklo zo zivota, nekricim nanho za kazdu hlupost ako niektore, nevyhladavam pomstu, nehadam sa zbytocne ani tie hadky nevyvolavam. Som normalna baba, som za kazdu srandu, viem sa normalne porozpravat, viem pochopit, vypocut, viem sa o seba postarat, som vesela a aj tak len vidim okolo seba same svadby kde si muzi beru baby ktore robia presne to co som ja opisala teraz ale v opacnom zmysle. Ja tuzim po tom mat rodinu, muza a nic. Len to vidim okolo seba ale niekedy si kladiem otazku preco si muzi beru za zeny harpie a nie normalne pohodove baby.