Ako pribrať a nabrať svaly

fitnessrecenzie

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Zdravím,
si vo veku, v ktorom máš veľa testosterónu, hormónu, ktorý ti to podstatne uľahčí.
V prvom rade dbaj na stravu, dostatok bielkovín, tým myslím 2g/kg telesnej váhy. Snaž sa prijať aj dostatočné množstvo sacharidov a tukov. Jedz mäso, veľa mäsa. Ďalej zaraď vajcia, ryžu, tmavé pečivo, cestoviny, zemiaky, olivový olej, tvarohy, cottage cheese, mlieko,... Musíš zjesť viac ako spáliš, inak to nepôjde.
Tréning je dôležitá súčasť, musíš cvičiť pravidelne, základné cviky. Ak chodíš do fitka, tak bench press, mŕtvy ťah, príťahy, leg press, drepy,,.. Doma môžeš robiť zhyby, kliky, dipy,... Možností je veľa. Začni cvičiť celé telo aspoň 3x do týždňa. Nezanedbávaj nohy!
Spánok je ten čas, kedy ti rastú svaly, nie keď si vo fitku. Snaž sa 8 hodín. Ber to tak, že čím menej času dáš telu na spánok, tým menej času má na budovanie svalov.
S kradiom to veľmi nepreháňaj, ale rob ho. Pol hodina denne, je ideálna. Musíš ale kvôli tomu aj zvýšiť príjem potravy.
Suplementácia alebo doplnky výživy, sú nápomocné, nie však nevyhnutné. Ak sa ti naozaj ťažko naberá zvoľ gainer. Ak ti to nerobí až taký problém a veľmi sa bojíš tuku, zvoľ proteín. Jendoznačne odporúčam si prečítať tento článok, sú v ňom informácie, ktoré sa ti hodia. www.fitnessrecenzie.sk
Ak budeš toto nasledovať, výsledky prídu zaručene. Len daj tomu aj dáky čas.
Dúfam, že som pomohol

dobreuz

Žiadne čarovné tabletky nepomôžu a gainery sú predražené sacharidy. Treba piť plnotučné mlieko z toho sa ľahko priberá - to je zdravé priberanie a jesť dostatok bielkovín. Na nabratie svalovej hmoty treba okolo 1,5 g bielkovín na kilogram hmotnosti. A samozrejme nie menej dôležité sú sacharidy, tie treba 5 - 7 g na kilo hmotnosti, pri veľmi veľkej fyzickej námahe aj 12 g sacharidov na kg hmotnosti. A enormná snaha v posilke, je tiež takisto dôležitá.

Jovanka

ja sa trapim s priberanim uz asi dva roky a dost ma to skrie lebo som skusila uz akekolvek kombinacie potravin a nic mi nejak nesadlo, ale teraz som si vzala radu z best body a objednala od nich weider mega mass asi tretí týždeň ho pijeme pred treningom zmiesany s bananom, kakovou prichutou a spenatom a pribrala som uz dve kila ;)

gateri

Tabletky na rast svalovej hmoty - track.probolan50.sk Svalová hmota sa zlepšila a moja forma sa opäť vrátila, ale bez nadúvania, či nadváhy, aké som zažil pri ostatných doplnkoch v minulosti. S rukou na srdci môžem vyhlásiť, že Probolan je najlepším prípravkom na trhu, čo sa týka zlepšenia výkonnosti.

Marky6498

čau odporúčam ti začať cvičiť s činkami, najlepšie ak si ich zaobstaráš domov pretože nemusíš mať vždy toľko času ísť do fitka, insportline.sk ponúkaju činky a ostatné príslušenstvo za dobré ceny, použi kód -odkaz odstránený- a budeš ich mať doma z pohodlia domova a lacnejšie ako inde.

LikeaPetrucci

Si choď pozrieť ku doktorovi na tú štítnu žľazu a ak to nie je v poriadku tak ti odporúčam www.pilulka.sk .. skvelý jódový prípravok .. aj na toto som našiel zľavu :) -odkaz odstránený-

LikeaPetrucci

Zdravím, ja ti odporúčam na začiatok cvičiť iba s vlastnou váhou lebo tuk sa ti bude premienať na svaly ešte dlho po cvičení a má to aj plno iných výhod ako napríklad na rozdiel od cvičení s činkami kde zapojíš iba jednu časť tela, tu ich cvičis naraz viacej. odporúčam ti ktomu ešte si dokúpiť napríklad v insportline nejaké cvičebné pomôcky napríklad loptu s ktorou môžeš robiť ťažšie varianty klikov a takisto aj nejaký proteín ktorý ti zabezpečí skvelý príjem bielkovin a potom gainer určite nie - to máš to isté ako kebyže ješ predražené koláče :D a máš v pohode štítnu žľazu? Keďže to všetko nie je najlacnejšie môžeš použiť aj tento zľavový kupón -odkaz odstránený- veľa šťastia pri priberaní :) :)

Akopribral

Ja som mal obrovsky problem pribrat. Pribral som az ked som zacal cvicit, a lepsie si strazit stravu a pitny rezim ako to pisu tu skolaobjemu.eu

0vecka

pišta00 ja som bral kreatin par krat... vzdy som pribral asi 5 kg a potom to aj zhodil... ale skusim to teraz brat 4g denne pol roka ze ci to pomoze...

inak ked som bol len na protein tak som daval na benchpress 132kg 3x... teraz dam 3 tak 110 a teda dufam ze sa po polroku dostanem na tych 120-125... inak zase ak by to nevyslo tak je to aj tak jedno..chleba lacnejsi nebude