arthroneo spray

Kamzip

je to blbost. Rozkliknete si barevný odkaz v textu nekolik krat a uvidite...........posledných 15 minut posledných par kusu .....

hahaha

orgány nečinné v trestnom konaní čakajú na pokyn, ktorý "naše" vládne zlepence nie sú schopné vytvoriť. Načo tak kua ich volíte.!!! Tak tŕpte........

Mil

Jasný podvod. Ludia nebudte hlúpi nekupujte to. Takýchto prípravkov je na internete veľa a všetky su podvod. Všimnite si že na ich oficiálnej stránke sa nedajú pridávať komentáre bežných ľudí. Takže tie oslavné komentáre tam dala samotná firma. Tá vyfotená doktorka vôbec neexistuje a neordinuje. Je to len aby vzbudili v ľuďoch dôveru. Pacient vidi foto doktora a hneď naletí...dôveruje že to odporúča doktor. Kupujte len v lekárni ale ani tieto prípravky zázrak nespravia. Chrupavka vyschíňa a latky ktoré by potrebolala sa k nej ani nedostanú nieje totiž vyživovana cievami ale synovialnou tekutinou. Takže všetky doplnky len prebehnú žalúdkom a črevami...Vstrebateľnost až do kĺbu je minimálna...Kamzik Artrostop Condrosulf a iné blbosti to sú len ťahanie peňazí z pacienta...Nič nepomáha.Možno tak injekcie priamo do kolena trosku na chvíľu pomôžu kým sa mazacia latka za chvilku nerozplynie. Ortopédi to vedia a aj tak to predpisujú a naháňaju biznis farmapriemyslu. Vedia ze ortopédia je bezmocný lekársky odbor ktorí nepomáha pacientom len odďaluje ich trápenie....Ktoré skončí pacientovi až výmenou klbu. Až vredy sa mu uľavý. Možno. Pokial však pacient nenarazí na diletanta čo zle voperuje nový kĺb. Sme predsa na Slovensku. Iné riešenie na zastavenie artrózy klbov ktorú ma v sebe skoro každý zatiaľ neexistuje. Čím ďalej tým mladšie ročníky začínajú trpieť bolesťami klbov. Je to daň za špinavé prostredie kde žijeme za to svinstvo čo jeme pijeme a dýchame. Ukladá sa chémia v klboch a chripavky idú do smútku. Analgetikami ktoré len tlmia bolesť a neriešia problém si len zničíte pečeň...

Charli

Klasický a běžný podvod, nefunguje na uzdravení, jen tahají podvodníci peníze ze starých a nemocných lidí za mlčenlivého přihlížení vládní a politických současných "perominentů".Když si koupíte ingredience samostatně a smícháte, vyjde Vás půlitrové balení na 200 Kč a bude Vám stejně na nic, jako emerické miniaturní předražené balení.Signálem k nekoupení je žádný výrobce, žádní EU nebo i třeba CZ certifikace, schválení pro léčbu.Akorát distributor si dal pod pármi vymyšlenými jmény recenze, jak je to prostředek účinný.A když mu napíšete při objednávce, jestli můžete vrátit při zjištěné neúčinosti tohoto "léku", už se Vám neozve.Karel.

gejza gerendaS

PODVODNICI,DARMOŽROUTI,HAJZLI,TAHAT PENIZE Z NAS STARYCH ,NEMOCNYCH LIDECH,TO BY MĚLA VLADA PROJEDNAT A NE ZDA MA BYT ČI NEBYT EURO

Linda 19

Objednala jsem spray loni v létě a mně opravdu pomohl. Bolesti kolene zmizely a zase mohu normálně chodit do schodů. Určitě objednám nový.

Jihra

ArthoNeo - klasický způsob, jak z lidi vytáhnou peníze za kravinu, která nemůže fungovat (jedině snad částečně placebo).
Já už jsem na klouby vyzkoušel kde co (je mi 65 let). Něco trochu fungovalo, něco méně, něco vůbec. Nakonec jsem skončil - světe div se - u kloubní výživy pro koně ALAVIS TRIPLE BLEND. Než jsem do toho šel, tak jsem si pročetl spousty diskuzí a fór a našel jsem jen jeden negativní příspěvek.
A teď ty výhody. Beru Alavis už rok a půl a funguje prozatím nejlépe ze všeho, co jsem do sebe ládoval. Co se týká složení, tak je v tom v podstatě to samé, co v Proenzi pro lidi, akorát dávka Proenzi na 2 měsíce stojí v lékárně cca 600 Kč a piksla Alavisu, kterou beru už rok a půl a ještě tak na půl roku tam toho je, stojí cca 1.000 Kč. Jo a Alavis je děsně hořký.
Na jednom fóru zazněla zajímavá - a řekl bych naprosto pravdivá - myšlenka. Když si kupujete Proenzi, tak u něj může částečně fungovat placebo efekt - tedy lidově řečeno "víra Tvá Tě uzdravuje". Proto může být Proenzi poněkud "ojebané", protože výrobce s placebo efektem tak trošku počítá. U Alavisu ale nic takového jako placebo fungovat nemůže, protože u koně asi placebo efekt těžko nastane - tudíž Alavis prostě fungovat opravdu musí! Těžko by výrobce vysvětloval majiteli koně za 10 milionů, že tomu koni Alavis nepomohl.
Že Alavis funguje lze usuzovat i podle toho, že člověku rychleji rostou vlasy a nehty. Bohužel vlasy to nezahustí. Pro šťouraly - prozatím neřehtám.
A na závěr ještě taková zajímavost. Četl jsem někde rozhovor s vedením společnosti, která Alavis vyrábí. Dotaz zněl, proč tento přípravek nevyrábí i pro lidi. Odpověď byla si taková, že by to samozřejmě nebyl problém, ale zkoušky, testy a povolení by stály šílené prachy a pak by Alavis pro lidi nestál 1.000 Kč ale třeba 5.000 - 10.000 Kč. Holt někdo to zaplatit musí. A že firma stejně ví, že si to lidi kupují pro sebe. Takže se do toho nijak nehrnou. A asi mají pravdu.

Jarka67

Střánky jsem viděla v českém jazyce
1)Na webu není uvedena firma, která přípravek prodává. Už to samo o sobě napovídá, že jde o podvod.
2) ISO 9001 je certifikát managementu /vedení společnosti/. Se samotným přípravkem nemá nic společného.
3) Nikde nemají uvedeno zmiňované osvědčení o provedení certifikace výrobku pro EU.
4) na stránkách jsou chyby v textu - chybí počáteční písmenka
5) na webu s příběhem pacienta v češtině se zázračně uzdravený pán jmenuje Dan Kubík - fotografie jsou stejné jako na slovenském webu, kde ale hlavního hrdinu pojmenovali Dušan Pastorek
www.arthdebunk.com

Tak co říkáte - jde o tahání peněz z kapes nemocných lidí? Za mne - rozhodně ano.