arthroneo spray

Pesimista

No to som zasa ja.
Aj dnes som si pozrel ich super certifikát TUV, ale zasa pod registračným číslom ktoré je na certifikáte neexistuje žiadna registrácia "01 100 1520054" Tak isto majú uvedene že vo svetových časopisoch boli uverejnený, ale zasa raz podvod napríklad číslo Január/Február časopisu HEALTHY NEW ALBANY ktoré tu ukazujú www.arthroneo.com je len podvod image.issuu.com Ešte že funguje fotomontáž... Ale ujo Google nájde všetko. Jáj a taká pikoška všimli ste si aj ten časopis STRONG to je o fitnes a som si istý že tá cicuška nepotrebuje nejaký hlúpi ArthroNEO!!!

Je to podvod, ale ak chcete poslať za to peniaze ja vám nebudem brániť no vedzte že Vám to nepomôže.

Pesimista

ArthroNEO
1- 260 Peachtree Street NW, Atlanta, Georgia,30303

Toto je tá úspešná farmaceutická spoločnosť? Príde my to skôr, ako obchodník s teplou vodou. A čo tá ich webová stránka? www.arthroneostore.com Veď toto by zvládla aj 70ročna babička a manuálom. Tiež si všimnite, že stránka aplikácie so žiadosťou o osobné údaje bez akýchkoľvek bezpečnostných opatrení. Žiadna ochrana osobných údajov! Na web bol nahraný 11-mar-2016 a pri registrácii na server zadal tieto údaje:
tu je odkaz na register: (bgp.he.net)
Registrujúci Meno: WHOISGUARD PROTECTED
Registrujúci organizácie: WHOISGUARD, INC.
Registrujúci Ulica: P.O. BOX 0823-03411
Registrujúci Mesto: Panama
Registrujúci Štát / Provincia: PANAMA
Registrujúci PSČ: 00000
Registrujúci Krajina: PA
Registrujúci Telefón: +507.8365503
Registrujúci Telefón Ext:
Registrujúci Fax: +51.17057182
Registrujúci Ext Fax:
Registrujúci Email: 13260F611BFB4BE68D48986BC3174F6D.PROTECT@WHOISGUARD.COM
Telefónne číslo je z Brazílie, registrácia z Panamy a sídlo firmy má byť v Atlante v Georgii vyzerám že žeriem seno?
Pred 3 rokmi tieto isté údaje boli použite pri podvodnej stránke:
"www.raeburnfinancial.com" ktorá už neexistuje. Zaoberala sa financiami a ako sídlo mal kanceláriu v jednej z najdrahších stavieb v New Yorku.

No neviem každý nech usúdi sám či mu 32 eur nebude chýbať. Podla mňa je to podvod!!!!

Jirina

Ahoj, včera mi pošta doručila Arthroneo, ihned jsem si nastříkala bolestivá místa a během pár minut jsem pocítila úlevu.Nevím, jak je to možné, ale v noci jsem dobře spala a dnes ráno jsem vstávala skoro bez bolesti. Mohu jenom doporučit.

Brigita76

V piatok mi doručil kurier ArtroNeo. Ani som si ho netrúfla otvoriť. Obsahuje látku, na ktorú som veľmi alergická (PEG40 - na to nie je asi nikto alergický, okrem mňa?). Inak je to určite dobrý prípravok, ale mali uviesť kompletné zloženie, neobjednala by som. Môžem ho poslať na dobierku. Akciová cena je 32€, Poštovné uhradím. (Vrátiť by som musela do Atlanty) Kontakt: brigita@zoznam.sk

Brigita76

V piatok mi doručil kurier ArtroNeo. Ani som si ho netrúfla otvoriť. Obsahuje látku, na ktorú som veľmi alergická (PEG40 - na to nie je asi nikto alergický, okrem mňa?). Inak je to určite dobrý prípravok, ale mali uviesť kompletné zloženie, neobjednala by som. Môžem ho poslať na dobierku. Akciová cena je 32€, Poštovné uhradím. (Vrátiť by som musela do Atlanty) Kontakt: brigita@zoznam.sk