arthroneo spray

Marie S

Podvod!! Artrózu nelze vyléčit nějakým sprejem, bolest působí absence chrupavky v kloubu a tření kosti o kost.

FRANTIK

Podvodnikom som reklamoval arthroneospray v septembri 2016 a dodnes ziadna odozva preto vas upozornujem NEKUPOVAT NEKUPOVAT JE TO BANDA PODVODNIKOV . Je to obycajna voda ktora stoji 32eur. A ze to niekomu pomohlo to si pisu sami podvodnici.NEKUPOVAT SU TO OJEBAVACI.

jezibaba

Dobrý večer, ďakujem všetkým,ktorí pravdivo opísali "zázračnýspray" a tak mi ušetrili 32,00 eur. Síce som si ho objednala, ale chvala bohu ešte neprevzala.Je to smutné, ak na chorých a ťažko skúšaných chorobou nejakí darebáci zarábajú. Prajem im také bolesti, ako zažívajú ľudia, ktorých bez hanby oklamali darebáci, ktorí sa skrývajú za identitu niekoho iného. Ďakujem Vám za úprimnosť.

Poezia

Vyzkoušela jsem a už po 4 dnech používání se 4 měsíční utrpení, probdělé noci, léčení u ortopeda a mazání mastí s žádným účinkem změnilo a mé silné bolesti přestaly jako zázrakem. Má přítelkyně má rovněž dobré zkušenosti a nedá na tento spray dopustit. Nelituji tohoto výdaje, mohu jen doporučit.

jezisko

......je to oblbovak...nepomaha, iba vonava vodicka ..a samozrejme malemnozstvo....neviem ako by som mal postupovat, chcem to vratit..ci reklamovat...

Holub

na adrese: www.sportyjoints.com
som si prečítal komentáre ku spreju arthroneo. Tam pani T. Struhárová z Košíc reaguje dňa 18.10.2016 na komentár pani Luciu K. zo Žiliny, ktorý napísala o deň neskôr 19.10.2016, čo prakticky nie je možné. Z tohoto je vidieť, že všetky tieto komentáre niekto účelne píše. Je to celé podvod.

Frantik

Pisem vam zasa pisal som tu 1:10:2016 v septembri som arthoneo reklamoval lebo mi nezabral vlastne ani nemohol je to nejaka voda z vodovodu ak to niekomu zabralo tak nech mu to vydrzi dlho. Reklamacie som sa nedockal lebo doba na vybavenie reklamacie je 30 dni.Preto som sa rozhodol podat trestne oznamenie za podvod na podvodnika predajcu ak mate ten isty problem necakajte na vybavenie reklamacie a podajte rovno trestne oznamenie na tych podvodnikov. Uz oklamali strasne vela ludi a kto si to chce objednat nech im daruje peniaze ak chce.POZOR SU TO VELKY PODVODNICI