arthroneo spray

Rya

Keď je Arthro neo sprej tak vynikajúci, prečo ho nedostať v žiadnej lekárni. Ľudia, uvažujte, overovala som si to, v žiadnej. :-(

Rya

Keď je Arthro neo sprej tak vynikajúci, prečo ho nedostať v žiadnej lekárni. Ľudia, uvažujte, overovala som si to, v žiadnej. :-(

Rya

Keď je Arthro neo sprej tak vynikajúci, prečo ho nedostať v žiadnej lekárni. Ľudia, uvažujte, overovala som si to, v žiadnej. :-(

Rya

Rada by som spoznala reálnu osobu, ktorej sprej pomohol. Nie fiktívne mená a výmysly popísané. Ďakujem, môj email máte!

Pesimista

Čitala som prispevky od prezyvky - Pesimista na Artro Neo spray a rozmyšľam, že prečo predajcov tohto prípravku, kedže je to podvod ešte nikto nezažaloval?

Bledule

Dobrý den. Líbí se mi ta pestrá směsice názorů na ArthroNEO. Zkušenost mám vlastní. Využívala jsem tři baleni. Měla jsem v kolenou pořádný zánět a na moji artrózu nic nezabíralo. Nohy mne bolely, nemohla jsem v noci spát a ve dne chodit. ArtroNEO mi opravdu pomáhal. Bolesti v kolenou po aplikaci ustaly. Škoda jen, že jsem měla návod, kde se uvádělo, že přípravek se má aplikovat 1x denně. Efekt mohl být daleko lepší. Zjistila jsem ale, že větší problémy mám s cévami. Proto jsem si pořídila Vein Stopper. Používám jej asi 10 dnů. Přestaly mne budit noční křeče, nohy vypadají skutečně lépe a co je hlavní nebolí mne už lýtka a holeně.
Na kolena jsem začala brát boswelii s chondroitinem a věřím, že mi mé nohy opět budou řádně sloužit. Každý z nás má jiné problémy a také proto nemusí přípravek pomoci. Mně ArtroNEO pomohlo od akutní bolesti a najít další problémy. Nezatracovala bych ho. Od bolesti pomáhá určitě.

FRANTIK

Kupil som si pripravok ArthroNEO za 35eur. je to velky podvod ked som ho reklamoval tak tam skoncila komunikacia so mnou je to nejaka voda naliata do flasky su to jednoducho podvodnici niekolko rocny. Nedoporucujem ho nikomu kupovat dojde len o peniaze ako ja.pozor PODVODNICI.NEDAJTE SA KLAMAT JE TO BANDA PODVODNIKOV.PODVODNICI PODVODNICI

emerich

je zaujímavé, že tí čo to chvália sú bez spätnej adresy. čiže bez kontaktu. a Panama ?-už to smrdí podvodom.na ľudskej hlúposti a naivite sa zarába najlepšie.

DuR

Na moje koleno /artr.2.stupňa/ bohužiaľ ani dva zakúpené ArtroNeo spraye a použité podľa návodu v priebehu dvoch týždňov nemali žiadny účinok.