Prve gynekologicke vysetrenie

Shayleen

Keby to bolo vazne kvoli vytoku tak by si mala aj bolesti. Ale nic vazne to nebude vytok ma kazde dievča a kazda zena

Shayleen

Este ma napadlo ha som vzdy zvykla nosit aj šľapky ci papučky aby som nemusela bosa alebo v ponožkàch behat po tej dlážke.

Gynekologička ti urcite zobere ster a hned sa pozre pod mikroskopom co to moze byt a nasadí ti potom vhodnú liecbu

Monča_KE

Tak to je super. Inak, ten výtok, zrejme ani nie je výtok, ale cervikálny hlien. Ten je fyziologický a tvorí sa na počas plodných dní, cca 10 - 14 deň od začiatku menštruácie. Je lepkavý, číry, pripomína vaječný bielok.

MiriamL

Dakujem ti Shayleen :), samozrejme dam vediet ako dom dopadla :), dakujem ti za tip,urcite tie nadychy a vydychy vyuzijem, kludna nebudem, ale budem sa snazit a zajtra vam budem moct aj ja povedat informacie z prvej ruky :). Ked Vas este nieco uzitocne napadne,tak dajte vediet. Dakujem

Shayleen

Ked tam budes vo vnútri a budes sa trosku bat alebo budes nervozna tak sa z hlboka nadychni nosom a vydychni ustami. Ty to zvladnes. Aj pocas vysetrenia mozes to robiť

Shayleen

Tesi ma pre teba. Mozes byt na seba hrda. Nemusis sa vobec bat. Drzim ti palce nech dobre dopadne. Ano tak ti bude robit sono aby videla na maternicu a vaječníky neboj nebude boliet. Daj potom vediet ako si dopadla. Drzim palce

MiriamL

Tak zavolala som tej gynekologicke, sestricke som povedala, ze by som sa chcela k nim zaregistrovat a absolovovat preventivku. Bola velmi mila, pytala sa ma na vek a ci mam nejake problemy, povedala som, ze ziadne, az na ten obcasny vytok. A cuduj sa svete, dali mi termin na zajtra pobede! To akurat zo skoly zbehnem domov sa osprchovat a potom k lekarke. Povedala mi, ze mam prist nevycikana, tak sa asi bude aj robit aj to sono. Pojdem sama, mamky sa popytam na tie choroby a bude to. Drzte baby palce, nech to vsetko dobre dopadne. Stresy mam uz teraz, ale zaroven som aj rada, ze som urobila v tomto smere pokrok :)