RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

RNG

Lupiny, chrasty, exemy vo vlasoch: na noc si dobre vmasirovat do hlavy kokosovy olej(moze pridat 2-3 kvapky GSE a tekyty vitamin E, pripadne aloe vera)
Mne a mojej svagrinej to pomohlo, aj ked sa to musi opakovat.
Viaceri v rodine pouzivali sampon s vysokym obsahom dechtu(jedlovy, studeny, 4%) pracuje, ale smrdi. Treba nechat na vlasoch aspon 1/4 hodiny, aby mal cas presiaknut.
Urobil som pokus aj z alkoholickym vytazkom z brezovej kory(betulin...)pridanym do samponu. Tiez to pracuje

agina

kacka POLYTARF sme tiez vyskusali, to je ten dechtovy sampon co som spominala, ale to vobec nepomahalo.Skor to mal este horsie.On ma v hlave take cervene flaky obkolesene takymi zltymi lupinami...nie a nie sa toho zbavit.

kacka

Agina ja som mala taky isty problem.Nikdy som sa nevedela zbavit lupin a uz som ani neverila, ze niekedy sa ich zbavim. A predsa som sa zbavila. Ten sampon sa vola POLYTAR AF, je iba na predpis a mne uplne pomohol.Odvtedy nemam problem.

Ivka 1

Agina napíš mi na mail ak chceš,pošlem
Ti info o účinnom šampóne,ktorý pomáha
nielen na lupiny ale aj rôzné ekzémy
vo vlasoch.

jannika

ahoj RNG,snad mi aspon ty budes vediet poradit...uz asi 3 roky mam problemy s bolestami zaludka.vtedy som mala chlamidie,nasadili mi summamed a dost mi to ponicilo sliznicu.bola som aj na gastrofibroskopii a lekar povedal ze tam skoro nic nemam,do spravy napisal ze len lahka gastritida a nic mi na to ani nedal.brala som aj lieky proti nadmernej tvorbe HCL,lenze myslim ze tie mi robili este horsie.teraz pijem len zaludkovy caj-medovka a este ine bylinky.myslim ze to jedine mi aspon trosku pomaha,ale bolesti mam stale.a moj druhy problem je ze v poslednom case mi akoby vybiehaju do ust take male biele hrudky,vyzera to ako tvaroh a dost zapachaju.neviem ci to ma nieco s tym zaludkom ale neni to prijemne.tak ak by si vedel co s tym velmi by som bola rada.dakujem

agina

Ahoj RNG, co by tak mohlo pomoct na lupiny??? Manzel uz vyskusal snad vsetko od Nizoralu, cez Vichy po dechtovy sampon, olivovy olej, prasok do peciva/soda bicarbona, lopuchova voda.....nic nepomaha, vzdy sa to vrati. V lete to ma krajsie, ale na zimu hruuuuuza!!!Taktiez sa mu objavia pri zmene pocasia....