RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

miami

RNG
prosim ta vies mi poradit, ci sa daju niecim zlikvidovat aj HPV virusy v tele? teda myslim nie len tie kozne lezie-bradavice, ale aj tie sliznicne, o ktorych nevies, teda ich nevidis a nerobia ziadne problemy-zatial. mam na mysli hlavne tie onkogenne typy a to nielen na krcku maternice, ale i inde v tele-na slizniciach. je na to nieco ucinne? dakujem ti. a mozu to aj male deti? od kolko rokov? ja to mam a chcela by som aj preventivne pre deti, lebo sa bojim, neviem, ci som ich nenakazila, lebo ze to su virusy a prenasaju sa beznym stykom-teda i manualnym kontaktom.
dakujem ti pekne za pomoc

papa

RNG:nevieš mi poradiť?našla som si pod pazuchou taku zdurenu hrčku,myslela som si že je to uzlina ale u kožnej mi povedali že je to potna žlaza a dali mi antibiotika.Prešlo to ale asi po týždni sa mi to spravilo zase a na oboch pazuchach. Kožna povedala že je to z holenia,ale mne sa nezda veĎ predtym sa mi to nerobilo. Je to veľmi neprijemne a bolestive..Nevieš čo na to pomaha?

RNG

Lecitin je emulzifikator tuku, nie spalovac. Rozpusta v tele tuk a uvedie ho do obehu, takze tuk za moze spalit. Ci uz pohybom alebo termogeneraciou.
Inac sa tuk drzi zabudovany, lebo telo vydava malo lipazy(enzymu na odburania tuku) aby si setrilo tukove rezervy.
Radsej vypne(unava), nez by malo spalit viac.
Preto stimulatory (termogeneratory) pomozu spalit lecitinom uvolneny tuk.
Lecitin sa ma brat hlavne pred cvicenim a cisty(suchy granulat1/2 az 1 lyzica) .

janula4

RNG chcela by som sa vás opýtať či je možné užívaním Lecitínu znížiť nadváhu?A ako spomínaný Lecitín funguje? Co je účinnejšie Lecitín alebo spomínané spaľovače tukov ktoré odporúčate?Jem veľmi málo,cvičím,zdravotne som v poriadku a predsa nemôžem znížiť nadváhu.Nepoznám dôvod.
Ďakujem za odpoveď.