RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

and

Myslim,ze to musi stat kopec casu,dat sem vsetky tie rady,a ked si ich radi citate,mozno vyzeraju niekedy aj komplikovane na prvy pohlad a uz ste tie dobre mienene rady aj skusili?Ja napr.za tyzden som nezohnala v 3 mestach vratane nasho enzym bromelin.Vraj ho dealer donesie tak o 2 tyzdne,tak som skusala inde.Mozno som sa pytala aj na 8-9 miestach,no co ho vsetky zeny pred letom vykupili alebo co.Inokedy ho je dostat,ale teraz?Pravda je taka ,ze ja ho chcem na nieco ine.Skusit len radu od RNG.Myslim ,ze tam u nich ho urcite maju.Majte sa pekne.

RNG

Vsetky tradicne cinske mediciny su osvecene, len niektore su pomerne slabe a niektore pouzivaju latky s bocnymi ucinkami. Pri dnesnom modernom vyskume z nich uz izolovali ucinnea bezpecne extrakty, a tieto pouziva doplnkovy priemysel(naschval sa vyhybam slovu medicina, ja do toho lekarom nechcem kafrat, len pomoct sirenim rad inych lekarov co sa s tymto zaoberaju)

kreolka

RND
jaj, a RND, este som chcela úpoznat tvoj nazor na cinsku TIANSHI pripravky, poznas? co si o nich myslis, su dobre?
vdaka ak odpo

kosa

RNG,
daj si este hodinu z toho co spis dole.
my tiez len len ze fungujeme na 6 hodinach spanku dene. dakedy mame este brejk cez den-20min si zdriemnut.

RNG

Ak to niekomu pomoze, som za to dostatocne odmeneny.
Cely problem mam ale so zadelenim casu, toto som chcel vyskusat len na 2 tyzdne, a uz to bezi pridlho z hladiska mojej inej cinnosti(napr robota, podnikanie a take rozne ine "hluposti"....
Den ma nanestastie len 24 hodin, z ktorych este 6-8 prespim....

inka

ja sa tiež velmi rada pridam k dakovaniu.v iem ako velmi pomôže každa dobra rada v chvilach ked sa človek citi bezradne,aj mne si poradil a pomohol prave ty.neviem čomu sa venuješ ale určite rad pomahaš ludom a takych je už na svete malo,ešte raz vdaka a veľa uspechov!

kreolka

RND
v tichosti citam vsetky tvoje prispevky ktore objavim. su fakt na urovni vysvetlene a poradis vsetkym. si zlaty.
dakujeme ozaj velmi. takych ludi je malo a ty si jednym z toho mala. si fajn