RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

kosa

ale vam to trvalo(...) presadit RNG do zltych.
Ak pojdes na temu PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17,tak tam si vsimnes ze sme kvality RNG ocenili UZ DAVNO PREDTYM nez sa tu ktokolvek vyjadril tymto smerom( chvalnym a dakovnym, teda PRAVDIVYM).Aj preto sme RNG nazvali ze svojimi vedomostami je na urOVNI KONZULTANTA( a xkrat predci aj vedomosti nejedneho lekvara na SK).
Inac boli bysme radi keby radsej ostal v zelenych...( ta zlta farba ma negativny nabech).
dAKUJEME!

RNG

Znizena funkcia stitnej zlazy spomaluje vsetky procesy v tele, vedie napr k obezite(pretucnelosti). Tuk je izolacia, pridana vaha zvysuje namahu, takze sa telo nevie ucinne chladit Je sice pravda, ze pri znizenej funkcii stitnej zlazy je znizene spalovanie tukov, a teda aj nizsia telesna teplota, ale v horucavach system chladenia tela(odparovanim, potenim) je spomaleny spomalenou cirkulaciou.
Tu zase prichadzame na temu jodu, mnoho v pochodoch v stitnej zlaze zavisi od hladiny jodu v tele a my ako vnutrozemci mame maly prisun jodu v potrave. Prirodzene doplnanie je morskymi rastlinami(riasy, kelp a ine) a tiez morskymi rybami, muslami a rakmi.Niektore morske rastliny obsahuju velke mnozstva jodu, preto Japonci dostavaju v priemere z konzumacii morskych rastlin radove viac jodu, nez vnutrozemci. Problemy zo stitnou zlazou a najma roznymi cystami a rakovina prs je tam velmi zriedkava.
Jod sa podiela na vyrobe roznych enzymov aj hormonov.
Kvoli strave maju Japonky taku porcelanovu bezchybnu plet, ziadne akne.

zlata

rng gratulujem ti k postupu a zaroven ta chcem poprosit porad mi nieco na intoleranciu tepla spojenu s kolapsovymi stavmi pri znizenej funkcii stitnej zlazy.dakujem a dlho nam tu zostan.

RNG

Teri, nedalo mi to pokoja, predsa tieto problemy ma plno zien,tak som si pozrel do literatury a u Dr Juliana Whittakera a heureka ,nasiel som dvojmesacnu kuru pouzitim Evening primrose oil=pupalka
Odporucena davka je denne 2x1500 az 2000 miligramov. Ucinna latka je GLA(gama linoleicka kyselina, v pupalkovom oleji 9%) asi by pomohol rovnako aj olej z boraka, ktory je na GLA este bohatsi(2 krat tolko).
Najdes ho cez Google.sk, tam je aj moj obchod, hladaj pod slovami;
doplnky, evening primrose

RNG

Selen a dojcenie.
Nevidim ziadny dovod na to aby zeny pri kojeni nemohli brat potrebne mineraly pre funkciu ich tela.
Ak sa niektora boji to brat v pilulke(nevidim sice ziadny dovod na to, je to vytazok z kvasnic), moze zjest 4-5 paraorechov denne a dostane prave tolko selenu.
Na vsetkych doplnkoch je standardne napisane, ze ich nemaju brat deti pod 18 rokov. To je z dovodu pravneho, nie vyzivy.
Samozrejme davka ma byt prisposobena vahe dietata. Pilulky sa daju rozpolit, rozstvrtit alebo mozno brat detske vitaminy a mineraly kde je selen sucastou.

teri

Ano aj sa ti chcem podakovat RNG. A zaroven by som sa chcela spytat ci nevies nieco poradit na myomy a polypy maternice.prosim dakujem

ahoj

RNG prosim chcem sa opytat ci sa moze selen uzivat aj pri dojceni a ci ho mozu brat aj deti. od kolko rokov?alebo je aj detsky selen,ci ine davkovanie, znacka, firma? vdak