RNG-Vdaka ti,za cas a rady,ktore nam venujes!

RNG

Nemam ich schvalene.
Poznam ich pouzili sme ich uz niekolko flasiek, ale hoci ich kupujem rovno z Noveho Zealandu(firma je podporovana priamo N.Z. vladou)cena je privysoka na Slovensky trh.(minimum900 korun za flasku na sotva mesiac pouzitia).Zene nezaberal glukosamim dost dobre, a tato forma mukosacharidov a olejov jej zabrala. Zatial som sa sustredil na vacsie davky mukosacharidov(glukosamin, chondroitin, s pomocnymi MSM dumbier atd)
Schvalovaci proces na Slovensku aj inde v EU je zdlhavy, drahy a pokial nie je dopyt po tom tovare, je to vysoko stratove dovazat.Urcitu stratu si mozem dovolit na cas, ale tiez mam limit.Takze sa sustredim na povacsine materialy uz na trhu v Europe, netreba im robit nakladnu reklamu a tak mozem mat nizke ceny, co je pre Slovensky trh nevyhnutne.

mari

RNG, mas skusenosti s novozelandskou green lipped mussel-Grünlippmuschel? Su na SK schvalene? Dostat ich u teba pri Slimaku?

RNG

Nemozem, tato platforma nedovoluje reklamy, este stale cakam na od[poved reklamneho oddelenia na moju ziadost , ale posli mi tvoj e- mail a poslem ti pozadovane. a mozem pripojit info na jod, rakoviny atd. Aspon to, co mam v elektronickej forme a co je volne z internetu. Z mojich periodik mozem radit len verbalne. kopirovanie a distribucia by porusila autorske prava.

RNG

Neviem aku endokrinologicku liecbu ti davaju, iste nie jod. Hrat sa s hormonami je nebezpecne.
Keby si zila pri mori a jedla by si rozne morske rastliny, ako Japonci maju v diete,nepotrebovala by si doplnky.
Ta metoda co som spomenul s jodovou tinkturou(starsia a ucinna forma jodu, je to len jod a jodid draselny v alkohole, nic viac) je zaroven indikatorom jodu v tele.
Ked skvrna nezmizne za 24 hodin, tak mas jodu dost.To sa stane ale vnutrozemcom malokedy...
Ked chces, mozem ti poslat clanky na tuto temu od lekarskych teamov s tymito vecami sa zaoberajucich. Daj mi tvoju e-mail adresu
Ja by som rad dovazal rozne morske rastliny, ale je problem dostat veci chvalene. Drzte mi palce, aby som aspon s niecim presiel z mora. inac jediny zdroj jodu v dostupnych cenach bude stary jod na rany. Ak ho este nezlikvidovali, o co sa aj tu, nastastie neuspesne, pokusali.
Tak aspon na vystrasenie publika nan namalovali smrtky...

zlata

rng a ked beriem endokrinologicku liecbu mozem to doplnat este i jodom.nehrozi predavkovanie?poradis mi nieco z tvojej predajne?byvam blizko tak nieje problem si to ist kupit.na vasej stranke som nic nenasla co priamo obsahuje jod.snad to nebude zo strany tvorcov fora brane ako reklama ale ako pomoc.

kosa

RNG,
veru tak, mnozstvo konzumovaneho jodu na SK je len 10% oproti tomu co telo potrebuje!!!!
Preto hor sa na produkty z obsahom JODU!!! doporucujeme hlavne KELP a morske riasy. Inac opytajte sa na produkty kotre on ma v ponuke v predajni pri SLIMAK0-u v BA.
Inac upozornujeme ze jodovana sol tento problem NERIESI.