Jedálniček

rockerka

STRAVUJES SA DOBRE, JA BY SOM PRIDALA ESTE DAKU ZELENINU, CELOZRNNE PECIVO,POLIEVKU. NAPRIKLAD NA VECERU, LEBO JE LAHKA A NEZATAZI ZALUDOK. A OBCAS SI NAMIESTO TROCH OVOCI NA DESIATU DAJ DVE OVOCIA A JOGURT.

Lenush

palinna, ano o tom som tiez pocula, od travenia tiez zavisi kvalita pleti, vlasov, nechtov.. papam vlakninu aj ovocie, a tak by som nemala mat taketo problemy.. bude to kvoli tomu nepravidelnemu stravovaniu :(

palinnna

Lenus, a neskusala si zajst za gastroenteorologom... mozno staci jeden liek a vsetko by bolo lepsie, v poriadku... ja len nedavno som pozistovala o traveni take veci, ze si neodpustim takuto, vraj od travenia zavisi aj kvalita zivota... su s nim spojene napriklad aj depresie atd....

Lenush

mrzi ma cim si presla, hlavne ak to najhorsie uz mas za sebou.. neprekonala som ziadnu chorobu, ale mam problem s travenim.. konkretnejsie trapi ma zapcha ktora sa pravidelne opakuje a mam raz za cca kazde tri mesiace neznesitelne bolesti.. prave dnes som ich mala a myslela som, ze to nevydrzim..

palinnna

Ja jem a chudnem, neviem prekrocit hranicu 42kg, neviem preco... absolutne som sa upokojila... k jedlu si sadam, absolutne vo mne nevyvolava ani vycitky....ako tomu bolo kedysi

palinnna

Lenze ja som do toho mala aj bulimiu a mozno aj nie, ja uz nicomu nerozumiem, no a ked som chcela uz pravidelne jest,jedla som, vtedy do toho prisla tato stresujuca praca, ked som s nou sekla, toto mi zistili...

Lenush

mozem sa opytat kolko si vtedy vazila? ja vazim ledva 51kg, ale na moju vysku je to dost malo.. ale aspon nepriberam..