Jedálniček

tinusska

alebo ak na ranajky nieco sladke, tak dzus.. ja mam rada happy day. je sice drahsi, ale nie je to len taka zbrnda ako ostatne... alebo si daj k ranajkam este pomoranc, pripadne ak mas moznost sama si vystavit ovocie, zeleninku....

tinusska

tak skus teda to celozrnne pecivo so zelenikou a vypi aspon 0,5l zeleneho caju.. olovrant jablko a obed na co mas chut, len nie moc mastne a tazke...

tinusska

podla mna ten jedalnicek vobec nie je dobry.... ten obed je podla mna strasne tazky na zaludok a ranajky by som zvolila omnoho zdravsie. ked uz mas chut na sladke, co tak bud biely jogurt a dat si donho nejaky lekvarik, najlepsie domaci,pripadne ochuteny jogurt kupit, zmiesat s ovsenymi vlockami (mne najlepsie chutia od firmy emco - 500 g asi 28sk, ale podla mna su najlepsie). namiesto tej kavy zeleny caj, ak si este hladna nejake celozrnne pecivo so zeleninkou... a hlavne vela pit... ja mam rada zeleny caj, mam pocit, ze ma este aj zasyti. ja mam rada na olovrant a veceru activ chlebiky, ovsem neochutene... 100g=cca 16sk... to mam jeden balik na jeden den....

nana

ahoj 24_zuzika, jedalnicek, ktory si opisala, je OK, pokial si si pudingove zemle aj francuzske zemiaky vychutnala, zasytili ta a spravii ti radost, super. neviem, obmedzovat prijem ovocia ako banan a slivka, lebo ma vela cukru, sa mi nezda vhodne. keby si das este vecer nejaky ten chlebik s natierkou a paradajkou ci paprikou, potom urobis nejaku tu aktivutu, ktoru robis rada, ci uz je to sport, alebo kniha, pekny vecer moze byt za tebou aj bez vracania...

elwin

uz zrana si zacala zle, neviem sice co su pudingove zemle ale podla nazvu usudzujem ze to nebude mat vela docinenia s obilninami a celozrnnymi vyrobkami... dalsi kix - kava... vedeli ste ze pokial zacinate kavou rano a beriete to ak "ranny ritual" tak to znamena ze ste na nej zavisli? redsej chodte spat o hodinu skorej a rano neoblbujte svoj organizmus kofeinom...
hruska, nektarinka a slivka su v pohode len nejedz slivky kazdy den lebo obsahuju velmi vela cukru...
francuzske zemiaky - hmm mastne, so salamou, smotanou... podla mojho nazoru zle... ked uz zemiaky tak varene s kuskom masla a s pazitkou a cerstvymi bylinkami...
a banan je v pohode len tiez ho netreba jest kazdy den...
tot moj nazor:)