život s hiv

Ela98

Viktoriabb, kolko mas rokov a ako dlho s tym zijes? Ako si sa s tym vedela vyrovnat psychicky? A po fyzickej stranke ako sa daju znasat lieky? Kolko ich vlastne denne treba brat?

Shayleen

Samozrejme ze si na to davam pozor ved uz ako som nizsie pisala mam letak uchovany kde su napisane potraviny doplnky bylinky atd kt nesmiem prijimat vedla hiv mam aj ine ochorenia a mam upravenu stravu. Gynekologicke ochorenia ako camdida ci vyroky tiez nemam. Mne najviac pomohla ribetska huba a lekarka mi neverila ze mi to pomohlo v priebehu pol roka dat vysledky tak super do poriadku. Ako som uz pisala mam ukazkove vysledky. Mozem kludne povedat ze pred hiv som sa uplne inak stravovala ako sa odvtedy stravujem vela som toho zmenila

lombardo1981

trojklanný Detaily 09.02.2016 11:01:34
"Nechcela by si žiť plnohodnotne a bez liekov? Neuvažovala si nad, povedzme, akousi alchimiou, ktorá by sa postarala o neutralizáciu vírusu?"

Podľa mňa najpodstatnejšia časť príspevku.

viktoriabb

ano shayleen aj ja som zato sem aj píšem trojklanný úplna pravda ked som upravila stravu pri mojej diagnóze vobec nemam tie hrozne crevne problemy a hnacky a taktiez candidu spojenu s hiv je vidno ze spominane veci ktore som pisala prilievaju do ohna a sposobuju problemy pri hivku Ked som videla tie uzasne vysledky vôbec mi nevadi prisne dodrziavat tento rezim ktory mam na vsetko sa da zvyknut hlavne ked viem ze si pomozem my musime rozmyslat inak ako zdravy

trojklanný

Galapagos, prečo by sa mala zblázniť? Nepochopil som to. Lekári hovoria o diete, ja to pomenujem zdravý životný štýl. Inak ja chorý nie som, a prepáč, ale práve chorí by sa mali zapodievať aj maličkostiami, v tomto prípade, pliesňami, ktoré dennodenne do seba ládujeme a mnohí ani netušia, aká ja výroba, či pestovanie potravín znehodnotená chémiou, pesticídmi, či pridávaním kdejakých E-čok...

Galapagos

Keby musela na vsetky malickosti davat pozor a dodrziavat extremne prisnu dietu by sa asi zblaznila nie trojklanny? A aj tak si myslim ze Shayleen dodrziava presnu zivotospravu ako aj pravidelne branie liekov

trojklanný

Viktoria napísala všetko, čo som chcel aj ja, len by som doplnil, že k benzenu sa pridružujú aj črevne motolice. V neposlednom rade je bezpodmienečné zamedziť príjmu potravinových pliesni, hlavne zearalenom, ktorý má tú vlastnosť, že úplne zastavuje detoxikáciu benzenu...
Takže, skúšala si sa na HIV pozrieť aj z tejto strany? Tých spojitostí s vírusom môže byť samoztejme viac, ale podstata je už popísaná...