život s hiv

viktoriabb

pri hiv je dolezite vyhybat sa vyslovene vyrobkom ktore obsahuju benzen a podporuju vznik stadia aids a to su balene vody a dzusy ktore takmer vsetky bez rozdielu obsahuju benzen najvodnejsia je cista voda a podomacky vyrobene stavy s povoleneho ovocia ,jogurty,zmrzliny a napriklad aj kecupy,zuvacky,kukuricne lupienky, popcorn nelupana ryza a podobne.Neverila som tomu najprv ale strasne sa mi polepsilo ked som tieto veci vysadila. Urcite odporucam kazdemu s hiv.

nina47

ja verím tomu že liek bude čoskoro objavený a dajú ho do obehu. Už minule v správach hovorili že moderné lieky hiv v tele pacienta zastavia a udržuju ho na čo najnižšej úrovni len tam je hrozne dolezita pravidelnost brania liekov presne v tu hodinu kazdy den.Len to chce čas a vývoj.Veda je dnes na veľmi vysokej úrovni už aj fakt že ked sa napriklad nakazi clovek v 25 rokoch moze sa dozit 75tky je super si myslim.

Shayleen

Samozrejme ze by som sa hiv chcela zbavit a nebrat tie lieky ale ako ked este ten liek neexistuje a na transplantáciu nemozem? Lebo to by bola jedina cesta ako sa jej zbavit

trojklanný

Shayleen, už sme sa, zda sa mi, bavili na tému tvojej choroby, ale bolo to v inej téme. Asi sa preto budem opakovať, ale nechcela by sa dostať do stavu, kedy ťa táto pliaga prestane obmedzovať? Nechcela by si žiť plnohodnotne a bez liekov? Neuvažovala si nad, povedzme, akousi alchimiou, ktorá by sa postarala o neutralizáciu vírusu? Viem, že si určite prečítala kopec info o HIV, a ako čítam príspevky, naučila si sa s tím aj žiť, ale predsa, nebolo by skvelé ranné prebudenie s pocitom, že mi v hlave nevíri obmedzujúca myšlienka na HIV?

Shayleen

Liecba kt momentálne mam je aj pre a pocas tehotenstva vhodbe preto mi dali turo liecbu pre par rokmi. Takze ked uz bude tema TT tak lieky nebudem musiet ani menit ani o jedno viacej brat. A ano rodit budem tiez s cisárskym. A hlavne co musím dodrzat je dieťa nekojit aby som cez mlieko nenakazila.
Nina dakujem a dakujem aj ostatnym za vase krasne slova a ze ste taky mily a chapavy :) takych ludi je malo

nina47

hiv pozitivna zena moze byt mamickou pocas tehotenstva sa jej nasadi silnejsia liecba no rodit bude musiet cisarskym rezom. vtedy je pravdepodobnost prenosu s matky na dieta strasne malicka a vacsina zien porodi zdrave dietatko. Viem ze napriklad v USA bol nedavno pripad ze babatko sa narodilo tiez s hiv a hned sa podarilo lekarom vyliecit ho. Je vidno ze tu shayleen dodrzuje rezim liecby aj stravovanie je zodpovedna isto bude mat zdrave babo a bude skvela mamina :)