Vitaminy na vlasy? Ktore su najlepsie?

zizuska

tiez si myslim, ze to vela zavisi od stravy. a takisto ked clovek fajci, to jednoducho velmi ovplyvnuje aj vyzor tych vlasov.

lompaska

brala som popravde ozaj kadejake vitaminy, ale nepomohlo mi nic. az ked som sa zacala zdravsie stravovat, tak sa to postupne zacalo odrazat aj na mojich vlasoch :) to je to tajomstvo. ziadne tabletky.

pollyy

Ja mám najlepšie skúsenosti s kombináciou týchto vitamínov na vlasy www.vlasimo.sk Je však dobré, keď je v obsahu prípravku viac látok ako len vitamíny.

SIsulienkA01

Dobrý deň, ak by som Vám mohla pomôcť a poradiť tak na vlasy a nechty je najlepši Vital Proteins koalgén. A ja ako vegetarian sa veľmi teším, že majú aj rybací bez zápachu. Takže odporúčam všetkými 10 -timi

dittka

Prosím, poraďte, aká je najlepšia kombinácia vitamínov pre vlasy. Niektoré z nich som vyskúšala a bolo to viac-menej bez účinku. Nebránim sa vyskúšať nový produkt, ale rada by som vedela, že to nie sú úplne vyhodené peniaze. Je vhodné, aby takýto výrobok obsahoval aj iné látky ako vitamíny?

alenkalienka

Dobré je, čo mne vyhovuje tak Kérastase Densifique, je to taká kúra na obnovu hustoty vlasov, ktorú si z Notino objednávam. Sú to také ampulky na ktoré sa dáva aplikátor a je dobré ich používať tri mesiace a po nich som ja teda videla zmenu k lepšiemu :) Ako som začala používať už mi ani vo veľkej miere vlasy nepadali, čo som sa nesmierne tešila, nebol aspoň po sprche plný odtok mojich vlasov :D

9titinka5

amitamin® Hair Plus su velmi dobre, ja som si ich kupila koli tomu ze neobsahuju laktozu a lepok, mala som stvrtku hlavy vyholenu po operacii a mozem povedat ze vlasy mi rastli dost rychlejsie, brala som dlhodobo