Ako sa prejavuje zápal sedacieho nervu?

Súvisiaci obsah

mimulka1

Takze uz aj ja som zavitala do klubu \\\\\\\"mrzakov\\\\\\\" ja som na druhej materskej, takze pohybu habadej, tehotenstva teda riadna zataz, nie som silna, normalna postava, takze s tym to nema nic spolocne, proste mam namahanu chrbticu, vyskocili stavce, pricvikli nerv a mam zapal sedacieho. No uzasna bolest a k tomu dve male deti, co sa bezomna nezaobidu ani v noci, ked kojim, idem z koze vyskocit kym si najdem miesto a kedze kojim, nemozem lieky, dobra haluz, co? :(

Patti

Tak pekne vas zdravim. Tak isto mam zapal sedacieho svalu ktory prenika cez litko az do prstov na pravej nohe. tento problem uz mam asi dva tyzdne a bolest nebola az taka velka, no vcera som bol schopny sa pohybovat iba po leziacky. V nemocnici ma napichali a vobec mi to nepomohlo. Dnes som objednany u chiropractica tak ze uvidime co s tym bude. zatim

1leticia1

Prosim o radu...z nicoho nic ma zacalo boliet stehno a nemozem pristupit na nohu,mam neuveritelne bolesti v stehne,neudrzim sa na nohe a ked sa snazim pristupit tak citim bolestive pichanie v stehne...nakolko som v zahranici,tak rada by prijala hoc aku spravu,co by mi mohlo pomost...dakujem....

RNG

Operacia?!?
Uz aj to chcu rezat??
Predsa zapaly sa daju velmi lahko potlacit priotizapalovymi(curcumin 2 gramy, bromelain 2x600 gdy, vitamin C 3 gramy, rybaci olej 10 gramov.)
Ale treba posilnit aj viralnu imunitu, aby virusy dalej nesarapatili po nervoch v tele, preto sem davam este raz prispevok z herpesov, ktory plati prakticky na vsetku nervy.
Inac nervove zapaly mozu viest k uplnej paralyze, takze to nie je ziadny spas.

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice,oci, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar,genitalny herpes,
bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych
zhruba podla ucinnosti: Zinok, selen ,Lactobacilus Bulgaricus
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a velmi ucinny chaparal(larrea tridentata). Su aj ine silne zname ako betulin a huba chaga, ale zatial su prakticky nepristupne, lebo ich vyroba a rozsirovanie sa znacne blokuje.
Su to alkoholicky vytazok z brezovej kory a parazitna huba rastuca na breze.

seky40

Pred 10dnami som sa v noci zobudil na bolest v lavom klbe a do rana som uz nespal.Vlastne som sa na posteli uz ani pohnut nemohol,len som si hladal miesto.Zacal som uzivat mydocalm a meloxan. Po 5 dnoch mi uz bolo lepsie,aj chodit uz mozem a celkom dobre som sa uz citil,ked zrazu sa ta bolest do klbu vratila,vyzaruje do stehna a sedacieho svalu na lavej strane. Takto teraz lezim uz druhy den,lebo ked lezim,tak sa to da vydrzat,ale akonahle sa postavim a prejdem len do kuchyne,ta bolest je tak neznesitelna,ze musim rychlo spat do postele.Momentalne uzivam Dyclofenac.Vie mi niekto poradit,co mam robit,kedy zacat s cvicenim a ake cvicenia??? Som v Irsku a sam...Dakujem

RNG

zapaly nervov su obvykle viralneho povodu. V tele mame stale pritomne nase "zdomacnene" virusy(herpesy, cmv, ebv, coksackie...)Kdekolvek v tele, kde sa oslabi viralna imunita(prisadnute cievy, znizena cirkulacia krvi, prechladnute miesto...)sa tieto nase virusy mozu rozmnozit a jedna z najcastejsich obeti v tele su nervove izolacie. Ked su tieto napadnute, vznikne na mieste bolestivy zapal. Nase biele krvinky zlikviduju infikovane myelinove bunky, cim obnazia(skratuju) nerv.
Na regeneraciu som spomenul, ze treba brat zdroje EPA a DHA, lebo tieto su potrebne na nove myelinove bunky a my ich nevieme v tele dost vytvorit, takze ich musime dostat zvonku=rybacie oleje.
Pri tej prilezitosti znovu zdoraznujem, ze si potrebujeme zvysovat preventivne viralnu imunitu, tj minimum doplnky selen, zinok jod vitamin C a probiotika by mali byt v kazdeho strave.
Na aktivnejsi antiviralny program pozri na temy "herpes" a ine

quido

Ahojte,,mne sa zapal vratil po roku a to som si dal poriadne pozor,abz som si nikam nesadol.Je to tupa boles vyrazazajuca id bedra,cez stehno pod koleno a v poslednom case to pocitujem az v päte.Chce to len suche teplo a obcas masirovat chrbticu.No toto lieky niet,ja uz som vzskusal vsetko.INJEKCIE,INFUZIE,MASTE TABLETKY...
Tiez by som rad vedel komu co pomohlo...

usiko

golden,

z mojej vlastnej skusenosti,daj si zrengenovat bedrovy klb,ci nahodou nemas ho opotrebovany.mydocalm by som nebrala,je tazky na zaludok a malokedy pomoze.Musi sa zistit pricina bolesti a liecit ju,nie tlmit bolest.To chces do konca zivota brat lieky na tlmenie bolesti?

Najčítanejšie články