Ako sa prejavuje zápal sedacieho nervu?

Súvisiaci obsah

RNG

Nebudem sa opakovat, ale treba brat viacero antiviralnych doplnkov a az 10 gramov rybacieho oleja denne na vyhojenie poskodenych myelinovych obalov(nervova izolacia)

janulam

Dobrý deň, prosím vás vie mi niekto poradit ako vyliečiť zapal sedacieho nervu. Uz ma trapi asi 3 mesiace a stale mi nic nezabera. Uz sa nechcem napchavat liekmi lebo aj tak je to zbytocne lebo ziadne nezaberaju. a ak ano tak len na chvilku. Uz som vyskusala vselico a stale je to iste. Bolest mi vystreluje na pravej stane od krizov cez bedrovy klb az do prednej casti stehna po koleno. Uz som zufala od bolesti nemozem spavat a ani poriadne chodit. Bolesti sa stale stupnuju. Prosim ak ma niekto podobne skusenosti poradte. Budem velmi vdacna za kazdu radu. Som aj za alternativne metody.Dakujem

Lucia Mrova

Velmi pekne Vam za vsetko dakujem, idem do toho! ja som uz s bolestou u konca a chcem zit a zaradit sa aj do pracovneho zivota. Dakujem, za vsetky dobre mienene rady, vazim si to. Budem patrat po zrojoch vit. doplnkov, len zatial neviem kde.

RNG

Lekarne su na lieky. Potravinove doplnky su ina kategoria.A lekarnici su vyskoleni len na lieky, potravinove doplonky zatial na farmacii neucia(a asi nikdy nebudu, kedze je to konkurencia patentovanym chemickym liekom)
Co sa tyka rybacieho oleja, my sme ho v mladosti dostavali lyzicu denne(to je asi 7y-8 gramov) Riedi krv=zlepsuje cirkulaciu a prilis zriedi az v davkach 35 gramov denne. Ucinny v nom je jeho obsah EPA a najma DHA, ktore su potrebne na regeneraciu poskodeneho myelinu(nervova izolacia)
Na zdroje doplnkov pozeraj najma do zahranicia, Slovensko je zatial velmi slabo zasobene, nizke obsahy ucinnych latok, privysoke ceny a casto lziva reklama.

Lucia Mrova

Dobry den, prosim Vas, kde dostanem kupit ten Krill olej, v lekarnach to nemaju, kedze ma byt ucinnejsi. Kupila som si ten rybaci olej kde 1 kapsula obsahuje 1000 mg. Oboznamili ma s davkovanim 1 max. 2 kapsule denne.Nie je to nebezpecne brat az 10 gramov denne /10kapsuli, kedze na letaku je napisane neprekracovat dennu davku? Co sa moze stat pri predavkovani rybacim olejom?
A ten Curcumin a Bromelain je dostat v lekarnach? Nemali to.
Dakujem, prepacte, ze sa pytam, ja len preto, ze sa bojim, aby nenastala v tele nejaka nerovnovaha z vyssich davok.

RNG

Treba to veru brat v takom mnozstve kym zapal neodide. A to nie je vsetko, lebo zapalu su casto sposobene virusami, ked sa znizi viralna imunita, a tu teda odporucam v dnesnej viralnej tichej epidemii posilnivat, pozri na temy virusov v tomto fore alebo si to najde na Google.sk napr zadanim slov rng, herpes.
Kazdemu radim brat minimalne selen, zinok jod a vitaminy C,D-3 a E, lebo ich mame v potrave malo a to znizuje nielen imunitu, ale aj regeneraciu tela a celkove zdravie.

Lucia Mrvova

Prosila by som vyjadrenie od RNG !!!!!
Ako je to myslene s tou liecbou (curcumin 2 gramy, bromelain 2x600 gdy, vitamin C 3 gramy, rybaci olej 10 gramov.)Toto vsetko je potrebne brat denne, v takom mnozstve ako pisete?
Dakujem Vam za odpoved, velmi ma to boli je to stipava ,paliva a pichlava bolest v stehne na dolnej koncatine, ale nie v zadnej casti, ale s predu. Neznesie to ziadne teplo, ani vecer svetlo od lampy, hned to stipe a "hori", sama neviem,ci to je sedaci nerv. Chodim po lekaroch, ale nezabera nic. dakujem

maria 64

Dobrý deň,
ja by som chcela poprosiť o radu:
Mám 75 ročnú mamičku a už dva mesiace má bolesti v oblasti krížnej chrbtice, ktoré jej vystreľujú cez celé stehno do palca pravej nohy. Bola som s ňou na vyšetrení u nervovej pani doktorky a tiež na snímok a povedala nám, že má zápal sedacieho nervu. Zobrala 7 infúzií, injekcie B 12 1000, novalgin, tabletky mydokal, artrotek forte a teraz berie injekcie movalis každý druhý deň. Každý deň jej to mastím krémom voltaren. Neviem čo by som jej na to mala dať, lebo stále, hlavne v noci ju to veľmi ťahá a bolí. Okrem toho berie lieky na tlak a srdce. Liekov berie veľa a preto sa bojím, aby jej to nerozbilo vnútorné prostredie organizmu.
Vopred ďakujem za radu.

ivanka.mar

Dobrý deň,prosím,kto mi pomôže,ja mám tiež neskutočné bolesti v ľavej časti sedacieho svalu,asi 10 cm od kríž.chrbtice,zasahuje mi to celú ľavú nohu.Najviac ma to trápi v noci,medzi 2-hou a 6-tou hodinou.Už to nemôžem vydržať,musím chodiť do práce,som nevyspatá a oslabená bolesťami.Beriem Mydocalm a lieky proti bolesti,ale mi nezaberajú.Prosím,pomôžte mi.Ďakujem.

RNG

Co tak antiviralne na potlacenie priciny nervovych zapalov, nielen adresovanie tlmenia bolesti
A samozrejme rybaci olej, alebo este lepsie KRILL olej, ktoru je az 8 krat tak efektivny v tele, ako rybacie co sa tyka obnovovania poskodenych nervovych izolacii(myelin)
Jedna jedina vec nikomu pravdepodobne nepomozer, to je vzdy kombinacia viacerych, ktore adresduju rozne procesy v tele. V tomto pripade antiviralne potlaci pricinu, protizapalove odmoria telo od toxinov sposobujucich zapaly a znizia histaminove reakcie a EPA a DHA z olejov pomozu vytvorit novu izolaciu nervov(tvorba myelinu vyzaduje najma DHA vo vacsich kvantitach a telo si vie vyrobit z olejov len celko malo DHA, kde najlepsie polotovaty su lanove semeno a konopne, s obsahov linolovej(linoleic, omega 3 acid) kyseliny, ktoru vacsine vie telo premenit na potrebnu DHA, ale nie vsetkym, preto odporucam brat priamo DHA a EPA vo vyssich davkach.