Chcem ho podviezť

Príspevok v téme: Chcem ho podviezť
imation

Priatel ma podviedol..ja jeho nie a ani som nemala chut..ale teraz...ked si na to spomeniem ako ma bez pocitu viny podvadzal mam chut mu urobit to iste a trosku si pripadat ajja ta zla..resp. zabudnut na jeho neveru a mysliet an tu moju...trosku v mysli ujst z toho stereotypu, ze ja som podvedena chuderka.... Myslite ze to riesim hlupo?

imation

dopadlo to tak, že som s ním ja nadalej. Nepodviedla som ho, snažim sa mu verit a myslim, ze to fakt olutoval. CAs ukaze ci som urobila spravne. POziadal ma aby som sa k nemu nastahovala a utvrdila sa v tom, ze ma už iba mna a ze si uvedomil, co mohol stratiť.
Problem je teraz v tom, že moja laska je sice silna ale nepozeram sa s istotou do buducnosti, ze on je ta správna volba.

Slaninnka

jasna:ti je krasne,ze ste spolu,ale tu ide o ten problem,ze ona to nedokaze prehryznut a chce mu to vratit,jednoducho keby odpustila,tak ju to uz netrapi,myslim,ze nevera sa len tazko da odpustit,a len malo ludi to skutocne dokaze...

hmmmm....................

ahoj IMATION ....
rozmyslal som o tvojom probleme a mozno tomu nebudes verit, ale prisiel som na to ako to mas najlepsie vyriesit.
Som sympaticky, inteligentny chalanisko v najlepsich rokoch, s obrovskym elanom a chutou do zivota a vravim ti ze mam pre teba v poklopci nieco schovane, nieco co ti pomoze uplne zabudnut na krivdu a zradu ktora bola na tebe pachana a co ta vynesie az na samy vrchol blaha, popri stupnujucej sa, vybuchujucej rozkosi ....

PS budem rad ak sa spozname blizsie .....

( nieco -- M/23cm/15cm )

jasna

Toto čo ti tu týto ľudia napísali sú čisté hlúposti. Mňa môj partner taktiež podviedol, ale som ho nenechala. Teraz sme už spolu 3 roky a je to (ako ľudia hovoria) jeden z najkrajších vzťahov v našom prostredí. Najvzácnejší je ten človek, ktorý vie odpustiť... Nevera predsa nemusí znamenať, že niekto má rada len sex ako čo hovoria dotyčný. Odpusť mu a čas ukáže svoje...

Slaninnka

Myslim,ze si uz mala davno od neho ujst a este pri takychto myslienkach,nevera sa da iba malo kedy ospravedlnit...

arnie

mno, podla mna kazdy chce nieco ine .. kazdy si v zivote musi uzit, niekto je velky krestan, ineho bavi sex ... treba si najst toho spravneho partnera a naivita niektorych bab sa obcas lahko neodstrani ..