Chcem ho podviezť

Príspevok v téme: Chcem ho podviezť
imation

Priatel ma podviedol..ja jeho nie a ani som nemala chut..ale teraz...ked si na to spomeniem ako ma bez pocitu viny podvadzal mam chut mu urobit to iste a trosku si pripadat ajja ta zla..resp. zabudnut na jeho neveru a mysliet an tu moju...trosku v mysli ujst z toho stereotypu, ze ja som podvedena chuderka.... Myslite ze to riesim hlupo?

imation

Ja to nechcem urobit z pomsty, že na tu mas. Ja to chcem spravit preto, aby som zistila, ci sa od neho dokazem odputat. Ci mi prave ten sex s niekym iným neda odvahu to ukoncit a byt sama.

A sex nie je o tom ze musis toho druheho milovat. Milovanie je o milovani.

samotqa

ale spat by si mala s niekym preto, ze ho milujes a nie preto, ze sa chces pomstit... ale nexam ta uz tak... ty si strojsom svojho stastia... len ty nakoniec rozhodnes, co spravis.... ece taka vec... ty sa chces akoze vyspat s inym a tak sa vratit k tomu svojmu???

imation

To co si mi dala za otazku ci si vazim samu seba? Akoze ked sa zena s niekym vyspi tak si samu seba nevazi? a ked ju chlap podvadza tak je najvacsi geroy? Vyspat by som sa nevyspala len tak s niekym. Asi tolko.

samotqa

poviem ti mala som 4 chlapov... teraz myslim se vsim vsudy... teda sex... a dalsieho uz nechcem pridavat... niekto ma stastie, ze najde jedneho a uz s nim ostane... niekto musi hladat... ja som ece stale nenasla... 4 sa mi nevidi ani malo ani vela... ale k veci... isto by som k nim dalsieho nepridavala len preto, ze si chcem vytvorit problem, ktory by som potom mohla riesit... ktory by ma odputal od myslienok na priatelovu neveru... ved si to ece raz vsetko citaj... ved sa mi rozum z toho zastavuje... vazis si samu seba vobec???

karin

Najlepšie urobíš, keď sa s ním rozídeš. Keď to urobí chlap po niekoľkých rokoch manželstva, tam je čo zachraňovať a vedela by som asi odpustiť, ale začínať život s niekým komu nemôžeš veriť už na začiatku by som neskúšala. Tých 31 rokov je dosť na to, aby mohol vedieť ovládať svoje telo, pokiaľ išlo len o sex.

samotqa

radsej ries vas vztah... nie len jedho ale vas dvoch... ako to zachranit... ci to chces zachranit... ece mam otazku kolko mate rokov?

maruska213

myslim si to co chces urobit je hrozny omyl ako si budes vazit sama seba ak urobis to co on,mzslim si ze si ho oni nemohla lubut naozaj ked uvazujes o takej vecijedno stare prislovi hovori, nerob nikdy nic take,co by si nechcela aby urobili tebe a este jedno zi a chovaj sa tak aby si sa nemusela nikdy hanbit a myslim ze za to by si sa hanbila sama pred sebou