Chcem ho podviezť

Príspevok v téme: Chcem ho podviezť
imation

Priatel ma podviedol..ja jeho nie a ani som nemala chut..ale teraz...ked si na to spomeniem ako ma bez pocitu viny podvadzal mam chut mu urobit to iste a trosku si pripadat ajja ta zla..resp. zabudnut na jeho neveru a mysliet an tu moju...trosku v mysli ujst z toho stereotypu, ze ja som podvedena chuderka.... Myslite ze to riesim hlupo?

máriaa

ale babenky. O čom sa tu bavíte. Že podviedol, to je jedna vec. Že uvažuješ o nevere to je vec druhá. Ja si myslím, že ty ani tak nechceš byť neverná ako byť slobodná v rozhodovaní kde kedy a s kým. Jednoducho stane sa čosi, príde príležitosť , sympatie atď a budeš chcieť byť práve s ním, s tým druhým. A keď sa tak stane a vyspíš sa s ním, tak si to chcela. Keď sa s ním nevyspíš, tak si to nechcela a ten tvoj potom ozaj stojí za odpustenie. Nechaj to na svoje srdiečko.Pa

syma

a ja jaj, už dávno neplatí oko za oko, zub za zub, zamysli sa trošku nad tým všetkým, možno mal dôvod to urobiť

123456

precitaj si svoj prispevok tak, ako by ho pisal niekto iny. a potom skus tej osobe poradit. mozno tak prides na to, co mas robit.

imation

Ja viem aj z mojho pohladu to vyzera blbo..zatial som to nedokazala spravit. Tak isto ked som ajs niekym vonku s chalanom, tesim sa konecne na draheho, ze s nim budem.....ze nebudem s tými suflikantmi...
JA som sa s tou myslienkou iba hrala...že co keby....

Dug

Ano, riesis to velmi hlupo. Ked ho lubis tak mu odpust (za predpokladu ze ho to mrzi), ak ti ide iba o vyrovnanie score tak sa mozte rovzo rozist.