Ako si udržať zdravé oči?

Táto diskusia patrí k článku: Ako si udržať zdravé oči?
Ako si udržať zdravé oči?

Dobrý deň, zrak mam v poriadku a chcel by som aby to tak aj zostalo ..ale v blízkej budúcnosti strávim veľa času čítaním a sedením za pc (mam crt 100mhz) čiže keby ste mi mohli poradiť dajaké vitamíny alebo cvičenia ako si udržať pri takomto namáhaní oči zdravé.

Lupienok554

To je si myslím, že jasné. Je to prevencia a nie liečba, na to netreba zabúdať :) No aj tak napríklad ja ho používam nejaký ten čas a cítim, že je mi na oči tak povediac ľahšie

pisticka

Emmi take su deti a teraz je taka doba, ze sa spolu deti nehraju vonku ale cez pocitac. Ak sa ti zda, ze uz prilis vela casu travi za pocitacom, tak mu to treba obmedzit! Ten sirup o ktorom si tu baby pisu je na taku prevenciu a nie teraz, ze budem sediet za pocitacom aj 12 hodin, dam si nejaky sirup a oci sa mi nepokazia - tak to bohuzial nefunguje!!!

emmi7

Nooo o tom mi hovorte, aj ten náš je neustále nalepený či už na mobile alebo na notebooku. Koľko krát sa rozčuľujem a aj mu to prizvukujem, že z toho oslepne a on nič. Jedným uchom dnu a druhým von

eskii

...lentilka deti od 6 rokov ho môžu užívať, no v prvom rade by si mu mala obmedziť trochu počítač, lebo to pre oči nie je zdravé!

Lentilka4

Kocky celkom ma teda lamete na objednavku :) Budem si nad to este poriadne sadnut. Neviete, ci ho mozu uzivat aj deti? Mam synka s okuliarmi a kedze sedi stale nad pc, nieco taketo by sa mu veru zislo

eskii

...tymra tak to vôbec nebol problém objednať nad túto hodnotu produkty..nakoniec som okrem ostrovidu objednala aj kolostrum od nich :) :) Sa mi ľúbilo aké má zloženie a keďže doteraz som užívala od inej značky, tak som si povedala, že teraz vyskúšam od týchto a som zvedavá aké bude...

palinocka

tak ta cena je super a kupujes si ho z nejakej stranky alebo priamo v lekarni ho maju, ta flasticka ti vydrzi cca kolko? davkovanie 1x do dna?

tymra

palinocka cena je si myslim ze velmi prijatelna, tento sirup stoji len okolo 9€. neviem, ci sa to da tak presne nazvat, kedze produkt Ostrovid je najlepsie uzivat dlhodobo, aby boli oci stale posilnovane a tym padom aj zdrave.

palinocka

mozem sa opytat, co to vlastne stoji a kedy ste tak pocitili taku tu prvu ulavu ak sa to tak nejak da vobec nazvat