Ako si udržať zdravé oči?

Táto diskusia patrí k článku: Ako si udržať zdravé oči?
Ako si udržať zdravé oči?

Dobrý deň, zrak mam v poriadku a chcel by som aby to tak aj zostalo ..ale v blízkej budúcnosti strávim veľa času čítaním a sedením za pc (mam crt 100mhz) čiže keby ste mi mohli poradiť dajaké vitamíny alebo cvičenia ako si udržať pri takomto namáhaní oči zdravé.

matka010

som aj ja zvedavá na bližšie informácie, lebo čosi som si u nich prečítala na stránke o tomto produkte a pozdáva sa mi. aké je optimálne dávkovanie a môže sa aj dlhodobo užívať?

Darla111

Hmm to znie fajn. Jak som teraz skoncila na homeoffice, vsetko mi za pc trva nejak dlho a uz zacinam pocitovat, ze si oci viacej namaham Prosim ta ako si sa k nemu dostala. Da sa kupit normalne v lekarni, ci?

zdravienko175

berca ahoj, akurat skusam jeden vyzivovy doplnok, OSTROvid sa vola a je to extrakt z kvetov aksamietnice vzpriamenej a obsahuje este aj vitamin A + E, ktore prispievaju k udrzaniu dobreho zraku. uzivam ho len chvilu, takze vysledky ti este neviem 100% povedat ale mam pocit, ze mi tento doplnok pomaha :) :)

adellline okuliare ti doktor len tak nepredpise, ked ich nepotrebujes. neboj sa, u ocneho som bola a povedal, ze mam zrak ako slak, ze ziadne okuliare nepotrebujem. ze vraj by to bolo este horsie, keby mi nejake dal, lebo ze oci by ostali lenive.

monchitta

presne tak, no osobne som nepocula este o takychto tabletkach. ja viem, ze vzdy nas mamka hnala do toho, aby sme na lepsi zrak jedli mrkvu :)

adellline

a neboli by ti lepsie teda okuliare na pocitac? ako nie ze by som vsetkym tabletkam neverila, no okuliare by boli podla mna lepsie

berca

Zdravienko175 a prosim ta, mas nejake take tabletky aj odskusane na sebe? Lebo patrim tiez k tym, ktore maju sedavu pracu a cely den cumim len do pc, oci ma sem-tam vecer riadne bolia:-/ By som sa aj dala na nieco, keby som vedela, ze to pomaha.

zdravienko175

ennilia len to je nemozne v dnesnej dobe, kedze vsetko je vo virtualnej podobe a mnohych nas zivi prave to, ze sedime 8 hodin za pocitacom. treba ale uzivat produkty, ktore podporuju zdravy zrak, existuju take a niektore su dokonca vysoko ucinne.

bronimira

Ahojte:)) Nasla som tuto temu, no trochu ma mrzi, ze tu nie su ziadne odpovede a rady, ako si udrzat zdravy zrak. Dufam, ze tuto diskusiu trochu rozprudim a podiskutujeme tu o tom, co je dobre uzivat, aby si clovek zachoval zdravy a dobry zrak. Tak dajte nejake tipy, co uzivate, dakujem krasne:))