Ako si udržať zdravé oči?

Táto diskusia patrí k článku: Ako si udržať zdravé oči?
Ako si udržať zdravé oči?

Dobrý deň, zrak mam v poriadku a chcel by som aby to tak aj zostalo ..ale v blízkej budúcnosti strávim veľa času čítaním a sedením za pc (mam crt 100mhz) čiže keby ste mi mohli poradiť dajaké vitamíny alebo cvičenia ako si udržať pri takomto namáhaní oči zdravé.

eskii

...tymra super, ďakujem ti krásne za infošky, zase som o niečo múdrejšia. Pôjdem kuknúť a snáď aj niečo objednám. Dá sa aj priamo cez ich stránku, či musím cez lekáreň?

kamilla

To ozaj? A na prípadnú otázku nevieš či sa čaká od nich dlho? Takže by mi to prakticky vedeli ušiť aj na mieru tie produkty? To je super. Aj sa za takúto službu niečo platí?

tymra

eskii vselijake vyzivove doplnky maju v ponuke, napriklad kolostrum, aloe vera, potom taky sirup pre deti na ukludnenie a mnoho dalsich. pozri si na ich webe. ano, mozu sa aj kombinovat a kombinaciu ti tam vedia aj odporucit, ked im napises ake mas problemy. maju tam na to odbornika.

Krokodail

bronimira,
poznáš Lastovičník väčší? Ja, keď naň natrafím, ulomím peknú stonku a v mieste kde z neho vytečie žltá šťava, ho medzi ukazovákom a palcom ešte pomliaždím. Potom, veľmi opatrne! si tú zmes nanesiem tesne okolo vonkajších kútikov očí. "Podarilo" sa mi aj do kútika, preto píšem - veľmi opatrne, lebo to potom šialeno štípe. Žiaľ, nerobím to pravidelne. Je to dlhodobá procedúra, (až niekoľko mesiacov), ale potom už nepotrebuješ okuliare.

eskii

...tymra fúúúha, tak ten názov mi nič nehovorí, nepoznám ju :O A aké majú ešte dobre výživové doplnky? Ty ich viacej užívaš? Môžu sa aj kombinovať?

tymra

eskii firma Barny´s vyraba tento sirup a mnoho dalsich dobrych vyzivovych doplnkov. hovori ti ten nazov nieco, poznas?

Kiara6

Ahaa, hmmm ak by som sa mohla pridať, chcela by som sa opýtať, od koľkých rokov je vhodné ho užívať. Možno by som niečo také prijala pre dcérku, keďže sú doma a majú toho v rámci online vyučovania cez počítať celkom dosť