Ako si udržať zdravé oči?

Táto diskusia patrí k článku: Ako si udržať zdravé oči?
Ako si udržať zdravé oči?

Dobrý deň, zrak mam v poriadku a chcel by som aby to tak aj zostalo ..ale v blízkej budúcnosti strávim veľa času čítaním a sedením za pc (mam crt 100mhz) čiže keby ste mi mohli poradiť dajaké vitamíny alebo cvičenia ako si udržať pri takomto namáhaní oči zdravé.

tymra

leuscha ja by som produkt ostrovid hodnotila ako taku prevenciu pred este vacsim poskodenim zraku. takze ak mas silne dioptrie, tak by som ti tento sirup odporucila uzivat. sirup by som tak lajcky prirovnala k mrkve. ved stary rodicia nam furt hovorili, papajte vela mrkvy, budete mat zdravy zrak a to iste plati aj pri tomto sirupe, nakolko mrkva tiez obsahuje karotenoidy a taktiez aj sirup to obsahuje. preto to k tomu prirovnavam.

smolnusa

ahaaa tak super to by sa aj mne zislo, kedze v poslednej dobe dost sedim za pocitacom a aj ke mam speci skla na okuliaroch, niekedy mam tie ocka fakt unavene

raduskaaa

ano citim, ze moje oci su take chranene...:) keby som necitila, tak by som to neuzivala..si zle citala Wendy?..ved som pisala, ze cim dlhsie ho uzivas, tym je to lepsie..takze ziadne prestavky nemusia byt...davkovanie pre dospelych je 5 ml denne, najlepsie rano nalacno ale kludne mozes aj v priebehu dna...ja si to davam rano, lebo je to take sladucke, takze mi nerobi problem nalacno to vypit...

Wendy000

Aj prosim ta citis, ze ti je na oci lepsie? Menej ta bolia ci ako? Mrkvickovo? A kolko sa ma uzivat, su nutne aj nejake tie prestavky?

raduskaaa

ten produkt na ocka, ktory tu spominate uzivam uz nejaku tu dobu a je super.. ma taku oranzovu farbu a chuti tak mrkvickovo..:):) dlhodobo sa moze uzivat a dokonca ked som sa pytala mi bolo povedane, ze to je potrebne, kedze cim dlhsie, tym lepsie...:):) davkovanie je jednoduche, dospeli uzivaju 5 ml tohto situpu 1x za den a rano nalacno je najlepsie, ked si to clovek da...:)

Kiko22

Na PC by som odporučil okuliare proti modremu svetlu, mne to dosť pomáha lebo ma pred tým bolievali oči :) ale ako prevencia je to tiež dobrá voľba