Depresia a šport

Príspevok v téme: Depresia a šport
Julien10

Ahoj,prosím Vás ako podať v športe čo najlepší výkon ak trpím depresiou? Milujem šport ale telo nejak nevládze,cítim že to nie je ono, prehrávam so supermi nad ktorými som herne lepší ale brzdí ma únava,chýba mi motivácia,radosť aj keď naozaj šport milujem.Tiež sa mi potia ruky,ako to zastaviť? Ďakujem za každú radu.

kikusb

ak je tá depresia už taká "nebezpečná" riešila by som to už s niekoho pomocou, pokiaľ to je také priemerne aj ten šport vie tú hlavu vyčistiť od zlých myšlienok

machiia

na depresiu zabera asi len zopar veci, sport je vsak jednou z nich. kto depresiu este nemal, tak nevie, ale nie je to sranda. niekedy vie mat clovek take stavy, ze to nemusi byt zivotu a zdraviu bezpecne a nepomoze ani ten spominany sport.

kbenikova

vždy keď nemám svoj deň a potrebujem vypadnúť idem na bicykel, vyvetrám si hlavu a cítim sa hneď lepšie

kajomija

ked ma clovek depresiu, tak asi ani ten vykon nepoda taky, aky by realne chcel. mozno to ma niekto inak, ale mne vtedy nepomaha ozaj nic. ani to cvicenie.

mistrik58

ono asi by si nemal ani na ten sport tak tlacit, ak trpis depresiami, neviem, ci sa da dosiahnut taky vykon, aky by si si predstavoval. neviem, no ak si s tym nevies dat rady, nejaky psycholog by sa asi sikol

robreert

Ak ti depresia bráni v športovaniu, tak podľa mňa by si to mal riešiť s lekárom. Možno aj na ten šport by si nemal až tak moc tlačiť, lebo aj tak si môžeš asi tú depresiu prehlbovať, ak v ňom nejde všetko podľa tvojích predstáv

ahjajjaj

je rozdiel medzi zlou náladou, smútkom a depresiou.
Ak máš rád šport, ale ho nevieš kvôli depresii vykonávať, svedčí to o tom, že by si mal situáciu riešiť za pomoci lekára a liekov.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.