Spankova paralyza

Príspevok v téme: Spankova paralyza
Martiness15

Ahojte,
Dnes rano sa mi stala cudna vec vraj sa to vola spankova paralyza. Prebiehalo to asi tak, ze citil som sa ako keby sa moj mozog zobudil ale telo este spalo. Citil som sa ako zaliaty v betone alebo nejakej bdelej kome. Snazil som sa pohnut rukami, otvorit oci ale neslo to vsetko bolo ako ochrnute alebo strpnute. Dokonca sa mi zda, ze som pocul aj hlasy z kuchyne ako sa rodicia rozpravali. Cele to trvalo asi nejakych 5 sekund a potom so mnou naraz trhlo a bol som prebudeny a uz v pohode. Je to priznak niecoho, alebo je to nieco vazne a da sa s tym nieco robit ? Niekedy pred troma mesiacmi sa mi to tiez stalo raz stalo.
Dakujem za odpovede.

Preteba

Palo8308, to nebola spánková paralýza, to bola návšteva zlého ducha. Veľa ľudí neverí, že duchovný svet je realita, ale Ty si mal priamy zážitok a Tvoja priateľka to videla na vlastné oči. Zaoberáš sa niečím, čím si to dovolil?

Palo8308

Asi to bola spankova paralize nie som si istý ale za to som si istý tým že už by som to nechcel zažiť mal som tiež ten pocit alebo to bol sen keď som spolu s priateľkou zaspaval tak som začal mať nepríjemný pocit a hlavne strach uvedomoval som si že niečo nie je v poriadku a že sa snažím zobudiť srdce mi neskutočne bilo ťažko sa mi dýchalo ako keby ma niekto alebo niečo zatlačalo do postele držalo ma to no ja som sa nemohol pohnúť ako keby to bolo všetko skutočne zdalo sa mi ze to trvalo asi 20 sekúnd no na šťastie moja priateľka vykríkla moje meno a ja som sa prebral neskutočne som mal pocity taky strach som nikdy v živote nezažil mam 30rokov priznám sa od strachu mi až slzi išli ale ten dôvod prečo priateľka zakričala moje meno keď som sa jej na to opital tak môj strach bol este väčší vraj sa veľmi zlakla lebo vraj videla ako pri mne sedí tmavá postava a pozerá na mňa v tej chvíli som mal naozaj dosť lebo som vedel ze neklame lebo plakala trvalo pár hodín pokiaľ som to vstrebal chápete tomu? Lebo ja si to neviem do teraz vysvetliť ona videla niečo čo ja som cítil tak že asi tak

Patrik15588

Mal som podobnu prihodu od vtedy sa bojim spat je to nieco strasne ... Lenze mne sa to nestava pri zobudzani sa ale v stadiu zaspavania ... Ked som uz v tom ze som ako z betonu zacnem mysliet pozytivne ze som v sne pomalicky rozhybavam koncatint aj ked je to tazke a ono to povoli ... Cudne je ze neviem kedy to sloncilo ... Mal som to vcera .. Ked sa mi to stalo prvykrat som spal na boku zrazu nic iba otvorim oci chcem sa prevalit ale nejak to neslo... Pocul som sestrin hlas ako hovori "Pato" (moje meno) chcel som odpovedat ze (Ano) ale neslo to ... Ako keby fungovsmalo iba vnimanie nic ine... Uplne vypnuty od svalov ... Ludia ked ste uz v tom nebojte sa ... Povecte si ze to je len sprosty sen pomali rozhybavahte koncatiny vas mozog sa takzvane spoji so svalmi a povoli vam to a mozte sa klude hybat... Nemozte sa hybat vlastne kvoli tomu lebo clovek ked zaspi mozog "vypne" svaly aby ked sa vam nieco sniva nieste namesacni a tak vas chrani ako mozog... A tym ze sa zobudite vnimate ale nemozte sa hybat .. Pochopil som to tak ze jedna cast mozgu je hore a ta druha spi ...

dreaming

nenazvala by som to prijemne, lebo ma to aj dusi, mam taky bolestivy tlak na tvari a celkovo mam z toho taky divny pocit potom. a minule to bolelo cele, stipalo, no ako naozaj, lebo som sa silou-mocou chcela "prebudit" a chcela som aby to islo prec, tak to nebolo vobec prijemne, ale to bolelo, bolo to take agresivne a surove. neviem co by na to povedal nejaky psycholog. a ked sa tvarim, ze nic, ved to prejde za chvilu, nebudem tomu venovat pozornost, tak to je prijemne vtedy, ale celkovy pocit z toho je aj tak rozpacity, ze normalne mi to nepripada a pridusi ma to zakazdym, ci sa tvarim ze ok alebo nie. a niekedy som sa velmi bala, teraz uz nie, lebo to uz poznam, ze ved to prejde a nic sa nedeje. neviem ale od coho to zavisi a co to spusta, iba viem, ze skor ked mam malo spanku.

ako zaobisla by som sa bez tychto spankovych paralyz, to uz je lepsie mat eroticky sen, ked uz.

dreaming

no ja to mavam castejsie vtedy, ked zaspavam az nadranom a na chrbte, na bruchu som ju myslim este nemala. ale ja to mavam aj s halucinaciami, ehm, mne sa pritom stava, ze ma nieco nielen zalahne, ale to so mnou robi aj to... :o a ked sa "branim", ze nech to zmizne si vravim v duchu, tak ma to aj dusi, skrti akokeby a je to cele neprijemnejsie az bolestive, ked si poviem, ze ved za chvilu to prejde, nebudem si to vsimat, tak je to aj docela prijemne, normalne to je ako naozaj, tie pocity, niekedy mam aj orgazmus pri tom. to uz je daka uchylna verzia spankovej paralyzy :o

majus1463

nie je to nic prijemne,ale zvyknes,co ine zostava :)
uz som sa naucila dost rychlo z toho dostat,ale predtym to bolo strasne

mam56

Musím ísť asi na ľuft, lebo sa tu už v izbe začínam dusiť.
Môj Dr. mi povedal, že vraj už nemôžem nikdy prestať fajčiť.
Neviem, čo je toto zase za diagnóza?
A keď nebudem mať na cigy, tak potom jak?
Môžem ísť na UPSV a Rodiny pýtať si zdravotný príspevok na cigy?
Schválili by mi to???
Dajme tomu na dve krabičky denne?
O svoje zdravie sa človek musí predsa starať, že?
Ale že už nemôžem prestať fajčiť?
Že keď prestanem, tak že sa udusím, čosi také.
Len sa ma opýtal či nepracujem náhodou v bani alebo tak nejak.
Že inak je to v poho.

mam56

Neviem, ale zabudnúť si vypiť v prípade, dajme tomu, stredne ťažkej formy alkoholizmu?! To nie fakt normálne.
Musím sa poradiť so svojou Dr., neviem síce do kelu, teraz som si spomenul, že mala ísť buď na liečenie (čosi s hlavou) alebo na dovolenku. Viem, že chodí často po dovolenkách, ale čosi sa mi marí aj o liečení.
Že vraj moje psychotesty ešte nemá nachystané, lebo zo mňa nevie vyjsť.
Zaplatil som jej 50 eur, už nebudem zo seba robiť šaleného.
Bože, moment, čo ten duch ma tu ku.va zase otravuje.
Mne je to jedno, či kde skončím, či v nebi, či v pekle.
Hlavne nech tam bude sranda.