Zufalost, alternativna liecba - mykoza

Príspevok v téme: Zufalost, alternativna liecba - mykoza
ides

SOM UZ ZUFALA!!

Takmer 3 roky trpim mykózou, kazdy mesiac to iste, bola som u imunológa vsetko ok, brala som wobenzym, beriem probiotika, kupila som si candistop, od imunológa som mala Luivac, robim si vyplachy rosalginom, pila som caj lapacho a nic mi nezabera! Som uz nestastna, niekedy nemam chut uz ani zit :(.

Existuje nieco co ma z tohto bludného kruhu dostane?

Chcem uz zit normalne!

Maoam

ides: zavisi od ochoty lekara, ktory moze pisomne vyziadat od laboratoria antimykogram (aj ked sa bezne nerobi), zavisi ale aj od konkretneho laboratoria, existuju take, ktore iba identifikuju patogen - ale citlivost neurobia ani na ziadost, iba vo vynimocnych pripadoch a existuju laboratoria, ktore s tym nemaju problem , ak to lekar konkretne vyziada

mas este moznost, ak ta tvoj problem skutocne velmi trapi - zaplatit si laboratorne vysetrenie vratane antimykogramu SAMA ako samoplatca - a tam by ti to labak, ktory na to ma vybavenie urcite neodmietne

ised

Maoam;

Vraj sa nerobi citluvost kvasiniek, vraj sa to robi iba pri bateriach, to mi povedala dr ked som jej to navrhla, lebo uz mi to poradili na inom fore...

ised

Maoam;

Vraj sa nerobi citluvost kvasiniek, vraj sa to robi iba pri bateriach, to mi povedala dr ked som jej to navrhla, lebo uz mi to poradili na inom fore...

Maoam

k tej akupunkture - nuz, kvasinky sami od seba nezmiznu, tie treba primarne komplet odstranit a nasledne moze svoje telo a imunitny system posilnit akupunkturnymi sedeniami

Maoam

ides:
1. zopakovat odber na kultivaciu a citlivost - antimykogram je velmi dolezity (citlivost na Fluconazol, Itraconazol ano-nie?)
2. ak sa potvrdi citlivost na vyssie uvedene, treba zvolit inu schemu liecby a to znamena po dobu niekolkych tyzdnov DENNE systemicke antimykotikum a AZ po kontrolnej negativnej kultivacii prejst na profylaxiu (raz tyzdenne) a AZ po mesiacoch bez recidivy prejst na profylaxiu 1x mesacne, inak to nema vyznam

3. velmi dolezite - paralelne k oralnej liecbe lokalna liecba - tu ti mozem poradit vyskusat iny liek ako Clotrimazolum (Candibene a Co.) a konkretne presedlaj na BATRAFEN - ucinna latka je Ciclopirox-olaminum, Ciclopirox je mimoriadne ucinny, patri do inej skupiny antimykotik ako tie, ktore si dosial uzivala, pouziva sa aj pri inych mykotickych infekciach vratane infekcii nechtov (prenika hlboko) a prenika hlboko a zachytava aj spory, ktore ine antimykotika nezahubia

posobi fungicidne, cize kvasinky zabija, plus velmi dolezite: oralne antimykotika, ktore v tebe posobia systemicky sa bohuzial nedostanu na niektore miesta, ako je napr. klitoris, oblast okolo, do zahybov koze atd. - tu musis teda paralelne k oralnej liecbe 2x denne naniest Batrafen krem AJ na tieto miesta vratane oblasti medzi posvou a konecnikom

4. partner nech aplikuje pocas tvojej liecby tiez Batrafen, minimalne 14 dni, pouzivate prezervativy?

daj si pauzu pocas liecby od pohl. styku aspon v tej prvej faze

5. paralelne k tomu nasadit IMUNOR (chod k imunologovi, daj si ho predpisat).

Drzim palce a napis, ako na tom si.

peet

Dobry den, mohlo by Vam pomoct kvalitne
Koloidne striebro, hlavne co najcerstvejsie. Ak mate zaujem, ozvite sa. peet@centrum.sk

ised

Maoam:

vzdy mam v kultivacii candida albicans.
FLuconazol som brala pol roka, najprv kazdy tyzden jeden a potom raz mesacne, gynekologicka mi tvrdila ze mi to pomoze, nepomohlo!
Kazdy mesiac mi musela predpisat aj nieco do posvy.

Partnera mam a vzdy som ho natierala kremom, a bol aj on 2x na vysetreni , v poriadku mal vysledky.

Hak neberiem a na kupaliska nechodim :(

kola

zdrava strava,vylucit muku,rafin.cukor viac cerstvych potravin,vela vody,mne pomohla jedna nasteva gynek.dala my probiotika a nejake tabletky 5 ich tam je tak kazdy mesiac dve ci ako, ale mne to pomohlo hned ked som si dala prvu a probitika a mam pokoj..skus zmenu gynekologa ,hladaj ,nevzdavaj sa..