Zufalost, alternativna liecba - mykoza

Príspevok v téme: Zufalost, alternativna liecba - mykoza
ides

SOM UZ ZUFALA!!

Takmer 3 roky trpim mykózou, kazdy mesiac to iste, bola som u imunológa vsetko ok, brala som wobenzym, beriem probiotika, kupila som si candistop, od imunológa som mala Luivac, robim si vyplachy rosalginom, pila som caj lapacho a nic mi nezabera! Som uz nestastna, niekedy nemam chut uz ani zit :(.

Existuje nieco co ma z tohto bludného kruhu dostane?

Chcem uz zit normalne!

Lirnka

Ahoj. Vidim ze prispevok je pisany pred 3 rokmy neviem tak sa chcem opytat Vas, ktora ste polozila prosbu ci Vam nakoniec nieco zabralo. Som v podobej situacii. Dakujem

Milada88

Chcela som by som povedat, ze mozete brat hocico no nic sa nevyrovna liecbe podporenej wobenzymom. Ked som bola este dievca podcenila som prave imunitu... kratke sukne v mrazoch aj tomu to prisudzujem... no a potom opat v lete problemy s bazenmi caste mokozy-.. lekarske rady a predpisy nezaberali az som si kupila ten wobenzym... preventivne si ho kupujem ked sa necitim celkom ok.. kto vyskusal vie o com pisem

manilla

Mne sa opakovala mykoza takmer každý mesiac a bolo úplne jedno či som upravila stravu alebo dokonca som bola vo zvolene na akupunktúre. Myslela som si naivne že po troch sedeniach to prejde. pravda však bola úplne iná. Akup.mi zabrala na úplne iné veci len nie na mykozu.Nakoniec som musela ísť na kožné aj na imunologiu. ATB som už odmietla tak mi povedala nech si skúsim kúpiť EnzymaxV,je to len výživový doplnok ale asi konečne niečo zabralo hurrra

shella

ja som bola mrknúť na ten Enzymax ale ja neviem tá cena nie je teda lichotivá.Síce aj lekárnička mi ho určite doporučovala aj vysvetlila ako to funguje ,že to nie je mastička na pár dní ale liečba dlhodobá enzýmami a zabraňuje navráteniu mykozy.zatiaľ ho teda beriem krátko a časom uvidíme

Stella77

Ja som enzymax V užívala pred pol rokom a zatiaľ sa žiadna mykóza neobjavila. jem aj veľa zeleniny a probiotických jogurtov a snažím sa obmedzovať sladkosti tak neviem čo do akej miery zabralo ale každopádne, zatiaľ som v pohode. Takže ja ho možem len doporučiť

modranka

Dievčatá mala už niektorá z vás ten enzymax? A hlavne či to pomôže ja trpím tiež a nijako mi nechce nič zabrať.Už neviem čo by som ešte vyskúšala.