Zufalost, alternativna liecba - mykoza

Príspevok v téme: Zufalost, alternativna liecba - mykoza
ides

SOM UZ ZUFALA!!

Takmer 3 roky trpim mykózou, kazdy mesiac to iste, bola som u imunológa vsetko ok, brala som wobenzym, beriem probiotika, kupila som si candistop, od imunológa som mala Luivac, robim si vyplachy rosalginom, pila som caj lapacho a nic mi nezabera! Som uz nestastna, niekedy nemam chut uz ani zit :(.

Existuje nieco co ma z tohto bludného kruhu dostane?

Chcem uz zit normalne!

adma

Skús užívať egyptskú čiernu rascu olej alebo semienka majú veľmi silné protizápalové účinky a dobre pomáha pri zápaloch a iných ochoreniach.

akinom007

Gizka33/ ja napr nemozem wobenzym. Lekarnicka mi nastatsie predala na skusku na kusy len tablety na tyzden....vzdy do hodiny po uziti tablet sa mi rozbusilo srdce zaliala ma horucava zacali sa mi triast ruky a islo mi na odpadnutie musela som si lahnut uplne mdloby pred ocami. Ked som to uzila prvy den myslela som ze to nie je z wobenzymu ale ze mi jednoducho prislo zle, ked sa to opakovalo dalasie dni musela som s tym prestat:( takze ja to uzivat nemozem

yorka

castejsie umyvanie ti akurat tak zabezpeci, ze sa budes citit dolu o nieco lepsie, ale to vsetko len na chvilku to nie je dlhodobe riesenie. To treba vyhladat gynekologa, dat sa vysetrit. Mne ked som toto mala, tak mi predpisal tabletky na vkladanie a k tomu som si kupila este aj wobenzym, davala som si to spolu a fajn mi bolo zanedlo :) A mam pokoj uz pfu dlho :)

mimwi

helencita: Mykóza je prefíkaná. U mňa začala len ako také jemné svrbenie, ktorému som samozrejme neprikladala pomaly žiadnu váhu. Myslela som si, že je to nič. Že možno som len prechladla, že to samé odozneje. Potom sa k tomu pridalo aj pálenie a už som vedeľa koľká bije. Som myslela, že častejšie umývanie môj problém vyrieši, ale vôbec nie.

helencita

Nela to je pekné, že sa venuješ zdravému životnému štýlu, avšak to tiež nie je záruka toho, že mykóza sa v živote neobjaví, imunitu môže oslabiť veľa vecí a tým pádom rôzne príležitosti k tomu aby sa mykóza objavila ;/

Nela01

Ahoj venujem sa zdravému životnému štýlu ale aj problémom presne ako máš ty, veľmi rada by som ti pomohla alebo aspoň poradila ak by si chcela, poznám viacero žien ktoré sa z toho práve týmto spôsobom dostali, viem ti dať nezáväzné info.

liana32

ani wobenzym nezabral? brala si ho presne podla navodu? lebo ja mam len pozitivnu skusenost, odporucam ho kazdej zene v okoli, co ma podobne problemy...

zazvorova

wobenzym som tiež užívala. Pomohol mi tak na pol roka, potom sa všetko znova vrátilo do starých koľají. Myslela som že sa to upraví po pôrode, ale dokonca sa to ešte zhoršilo. Každá kto to zažila vie ako to zasahuje do vzťahu. Bolesti, pálenie a štípanie, to je náš problém, ale dotýka sa to aj partnera, pretože intímny život je v niektorých chvíľach nemožný. Definitívne mi pomohla až liečba u pani Albertovej.