Zufalost, alternativna liecba - mykoza

Príspevok v téme: Zufalost, alternativna liecba - mykoza
ides

SOM UZ ZUFALA!!

Takmer 3 roky trpim mykózou, kazdy mesiac to iste, bola som u imunológa vsetko ok, brala som wobenzym, beriem probiotika, kupila som si candistop, od imunológa som mala Luivac, robim si vyplachy rosalginom, pila som caj lapacho a nic mi nezabera! Som uz nestastna, niekedy nemam chut uz ani zit :(.

Existuje nieco co ma z tohto bludného kruhu dostane?

Chcem uz zit normalne!

timotejka

Verím ti je to šialené.Stále sa to opakuje a myslím že je to stále horšie a horšie,Dr mi už nemá čo predpísať alebo stále to isté.A aj tak to nezaberá.Poprosila som kamarátku ktorá pracuje ako sestrička na imunologii aby ma tam nejako dostala lebo zošaliem.Mladá doktorka ma vyšetrila a zistila že nemám skoro žiadnu imunitu tak trebalo na tom popracovať. Síce mi nedala žiadne lieky čo som sa čudovala ale doporučila mi Enzymax.Asi tam chodí veľa žien s týmto problémom.Povedala že je to príppravok práve na tieto problémy a lieči dlhodobo a nie iba na chvíľku.Tak uvidíme

vitavi

Kvasinky sú živé organizmy, ktoré idú tam, kde majú vhodné podmienky.
Ak nezmeníš prostredie v tvojom vnútri, nezbavíš sa ich úplne.

Zmenu dosiahneš len tak, že nebudeš do tela dávať to, čo potrebujú : cukor, živočíšnu potravu vrátane mliečnych výrobkov a hlavne jogurtov a rafinované potraviny, povzbudzujúce a tropické jedlá, zákusky a pod.

Založ jedálniček na obilninách a zeleninách domáceho pôvodu, a to i tepelne upravených a s prídavkom kvasených. Obidvoje obsahuje dostatok VLÁKNINY a MINERÁLOV, i kysomliečnych baktérií ktoré potrebuješ.
Prostredie vo vnútri nesmieš mať zahlienené ani prekyselené, aby sa ti vo vnútri ujala priaznivá mikroflóra,

askadana

Maoam , Ised

zdravím Vás, zaujala ma Vaša diskusia na tému candida. Trpím touto pliagou cca 12 rokov, žiaľ bezúspešne, vyskúšala som naozaj všetko , čo bolo dostupné . Antimykotiká, mastičky , krémy ,36 dňová očistná ryžová kúra, GSE, kokosový olej, probiotiká, homeopatiká,liečba imunológom, zmena gynekológa, týždňová hospitalizácia vo Vyšných Hágoch , polročná liečba DIFLUCANOM, proste všetko , čo bolo dostupné.Žiaľ , táto situácia je pre mňa už beznádejná, neviem , ako a od čoho sa odraziť, lekári , žiaľ v tomto smere ne sú veľmi ústretoví, po ich vyjadreniach ,\\\"viac už nevieme pre Vás urobiť\\\",odchádzam z ambulancie z otázkou ,ako ďalej a čo ešte vyskúšať.
Prosím o možnú radu,kde začať , ako postupovať, čo absolvovať,budem rada, ak sa so svojimi skúsenosťami podelí človek, ktorý má skúsenosti a chce naozaj pomôcť.

kola

volaju sa femgin tabletky,treba za poradit v lekarni a s gynekologom..mne hned pomohli a plus probiotika ,tie ti daju creva ako tak do poriadku ..ja som mala s tym problemy 5-6 rokov a pomohlo toto..chhvalabohu,musim zaklopat

Maoam

pri trojrocnej chronickej infekcii mam voci tomu skepticky nazor + poznam osobne viacero pripadov, kde to vobec nezabralo (bez antimikrobialnej liecby, ktora paralelne bola prevedena k tomu)

bez debaty povazujem akupunkturu za ucinnu pri mnohych ochoreniach a celkovo na posilnenie celeho organizmu, imunitneho systemu atd., ale myslim, ze v tomto pripade - nie som lekar - je to iba moj nazor, dovolim si odhadnut to tak, ze to bude na dlhsiu dobu, bude treba vela trpezlivosti a viacero opatreni v kombinacii

mjanik

Maoam-akupunktúra zoberie kvasinkam živnú pôdu a preto sa nemôžu množiť a vymiznú,proces je dosť rýchli a preto aj vyliečenie je rýchle