Ketodiéta - skúsenosti

Príspevok v téme: Ketodiéta - skúsenosti
Karolinka1

Ahojte. Som tu nová. Celkom dosť viem o ketónovej diéte, ale je veľmi ťažké ju dodržiavať keď je človek zamestnaný a má rodinu. Nemám čas na seba a starať sa o seba, ale kilá po pôrode ostali a nechcú ísť dole :( Ketónovú dietu som držala len týždeň a bolo to už aj trocha vidieť a nejaké to kilečko išlo dole. Verím jej, lebo veľa známych schudlo a aj ja by som schudla, ale fakt na to nemam času. Hľadala som na nete niečo jednoduchšie a dopátrala som sa ku stránkam .www.ketofit.sk . Prosím prosím má s tým niekto skúsenosti?

newoliv

ahoj ja som si tuto dietu objednala cez ketodiet.sk drzim to uz tyzden schudla som 3kg, ale stale mam pocit hladu, a mam menej energie, a ani mi to velmi nechuti. AK by niekto chcel predala by som omelety mam ich 16 a uz ich nevyuzijem

Minniemouse

Ahoj brumtelles. Je možné, že máš zlé skúsenosti, ale podla toho ako ste to s manželom držali... Ja s tým mám dobrú skúsenosť. Je ale potreba vedieť ako to držať a hlavne vedieť, či nemáte zdravotné problémy. možno dobré aj konzultovať s nejakým odborníkom

brumtelles

tak ja mam uplne opacnu skusenost. vyskusali sme tuto dietu a nielenze nam to vobec nechutilo, ale hlavne sme sa citili dost zle. aj manzelovi aj mne klesla vykonnost, bolo nam na odpadutie, slabost, nevolnost. okamzite sme to zavrhli a to sme sa nasledne o diete docitali aj dalsie negativne informacie. skoda, ze sme si to neprecitali hned. treba hladat na zahranicnych strankach, tam je toho viac. je to dost nebezpecna dieta, ako napokon kazda radikalna. obavam sa ze tie skvele recenzie si sem dal niekto z ludi, ktory sa tym profesionalne zaoberaju. lebo v ziadnom pripade to nefunguje takto ako tu popisuju. ak by som aj mala schudnut a skoncit pri tom v nemocnici, alebo stratit zamestnanie kvoli neschopnosti pracovat, tak na tom nikto nevyhra.

Kristynk_a

Ahoj Mydlik, Karolinka, Hanka! Hlavne pre mydlika pridávam svoju dobrú skúsenosť s ketofitom. Vyskúšaj, vážne :)

Karolinka1

AHoj Midlik. Na radu od Hanky som si objednala balíček, už to jem týždeň a nie som hladná, zasýti to a práveže monotónnosti som sa bála aj ja. Ale je to pestré, majú veľa druhov jedál. Naviac začínam skúšať recepty www.ketofit.sk a tie sú tiež dobré.

Mydlik

Ahojte holky. Chcem sa spýtať či to je fakt tak dobré. Stále som voči týmto veciam skeptická, či nebudem hladná, proste či to nie je moc monotónne.

Karolinka1

Ahoj vsetkým! tak podávam správu po pár dňoch. Kúpila som si balíček na dva týždne a už po pár dňoch zbadať zmenu. A hlavne som plná energie a vôbec nehladujem. Skvelé!

pehatahanka

AHOJ! ja mám už skúsenosti s všakovakým dietami a viem, že to neboli dobré voľby, lebo som si totálne spomalila metabolismus a je to ešte horšie.... ketónová má robiť práve naštartovanie, tak som lustrovala po nete a našla som stránku ketofit.sk... je tam úplne všetko. vyberieš si polievky, omelety, nápoje, dokonca aj sladké tyčinky. je to bezva! nemusím riešiť nákupy zvlášt pre seba a zvlášt pre zbytok rodiny. proste skvelé. vyskúšaj. alebo aspoň mrkni na to a napíš ak sa chceš niečo spýtať. Hanka