Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ketodiéta - skúsenosti

Príspevok v téme: Ketodiéta - skúsenosti
Karolinka1

Ahojte. Som tu nová. Celkom dosť viem o ketónovej diéte, ale je veľmi ťažké ju dodržiavať keď je človek zamestnaný a má rodinu. Nemám čas na seba a starať sa o seba, ale kilá po pôrode ostali a nechcú ísť dole :( Ketónovú dietu som držala len týždeň a bolo to už aj trocha vidieť a nejaké to kilečko išlo dole. Verím jej, lebo veľa známych schudlo a aj ja by som schudla, ale fakt na to nemam času. Hľadala som na nete niečo jednoduchšie a dopátrala som sa ku stránkam .www.ketofit.sk . Prosím prosím má s tým niekto skúsenosti?

Mydlik

Ahojte holky. Chcem sa spýtať či to je fakt tak dobré. Stále som voči týmto veciam skeptická, či nebudem hladná, proste či to nie je moc monotónne.

Karolinka1

Ahoj vsetkým! tak podávam správu po pár dňoch. Kúpila som si balíček na dva týždne a už po pár dňoch zbadať zmenu. A hlavne som plná energie a vôbec nehladujem. Skvelé!

pehatahanka

AHOJ! ja mám už skúsenosti s všakovakým dietami a viem, že to neboli dobré voľby, lebo som si totálne spomalila metabolismus a je to ešte horšie.... ketónová má robiť práve naštartovanie, tak som lustrovala po nete a našla som stránku ketofit.sk... je tam úplne všetko. vyberieš si polievky, omelety, nápoje, dokonca aj sladké tyčinky. je to bezva! nemusím riešiť nákupy zvlášt pre seba a zvlášt pre zbytok rodiny. proste skvelé. vyskúšaj. alebo aspoň mrkni na to a napíš ak sa chceš niečo spýtať. Hanka