Ketodiéta - skúsenosti

Príspevok v téme: Ketodiéta - skúsenosti
Karolinka1

Ahojte. Som tu nová. Celkom dosť viem o ketónovej diéte, ale je veľmi ťažké ju dodržiavať keď je človek zamestnaný a má rodinu. Nemám čas na seba a starať sa o seba, ale kilá po pôrode ostali a nechcú ísť dole :( Ketónovú dietu som držala len týždeň a bolo to už aj trocha vidieť a nejaké to kilečko išlo dole. Verím jej, lebo veľa známych schudlo a aj ja by som schudla, ale fakt na to nemam času. Hľadala som na nete niečo jednoduchšie a dopátrala som sa ku stránkam .www.ketofit.sk . Prosím prosím má s tým niekto skúsenosti?

Peťa S.

áááno ketofit je vo svojom fachu špička naozaj je fajn chudnúť pod ich dohľadom poradia a ak strácaš motiváciu nakopnú :)

adelaide7

pri ketodiete urcite schudnes, a ako tu nizsie pisali, ze mali problemy -treba sa urcite poradit s lekarom. ja som s mojou doktorkou konzultovala chudnutie s keto diet, pravidelne som chodila na vysetrenia a vsetko bolo v norme. zo zaciatku som tiez bola trochu malatna, bolela ma hlava, ale po prvom tyzdni to preslo. predsa len, je to zmena, ked zrazu prijimas mensie porcie ako dovtedy. postupne som si zvykla. a dnes mam o 15 kg menej

inimini

ja sa chcem opýtať, či by nebolo ľahšie ju držať bez nejakých kupovaných krabičiek a kokteilov a neviem čo ešte predávajú :) A rovno Ti aj odpoviem - je to ľahšie a máš aj sklon menej diétu "šidiť". Ja sa nízkosacharidovo stravujem už dlhodobo, mám diétu zameranú na tuky a bielkoviny (ale najmä tuky) a okrem toho, že konečne nebývam hladná . Pri "zdravom stravovaní" zameranom na vločky, strukoviny a chudé mäsá som nedokázala vydržať práve kvôli hladu, neustálom. Ketónové diéty sú nízkosacharidové, na webe je toho o tomto stravovaní mnoho - skús lowcarblifestylecz blog. Či si v ketóze, to zistíš pomocou papierikov - diaphan, ketophan sa dajú kúpiť v lekárni a jednoducho ich ocikáš :P Nehovorím, že tento typ stravovania je pre každého,ale mne sa s ním veľmi polepšilo (mávala som dlhodobé hnačky a nedostatok energie) a navyše aj kilá išli dole, pričom svaly netrpia. Zdôrazňujem, že krv mám úplne na jedničku, obličky mi neodchádzajú a ani ostatné povery okolo tejto stravy sa u mňa neobjavili :) Navyše mne sa sňou dobre varí aj rodine, ja si dám jednoducho masko so zeleninou, oni nech jedia aj prílohu, nikto mi nefrfle ako keď som varila pšenové a neviemaké experimenty :D

adelaide7

Ja som skúšala Ketodiet, tiež som si zo začiatku myslela, že budem hladná, ale práve naopak - dokonca som mala pocit, že jem viac ako predtým (predtým som jedla max 3krát do dňa, vďaka Ketodiet som začala jesť pravidelne 5krát za deň), teda dávky sú menšie samozrejme. No je to len o zvyku. A keď chceš ozaj schudnúť, tak predsa len musíš zmeniť niečo oproti starému spôsobu stravovania. :)

Wanda9

JA som na začiatku vyhľadala poradcu z ketofitu a tak mi poradili ako začať a to presne kedy, čo a ako. Navyše pri akejkoľvek otázke mi odpovedali do toho som behavala vždy pred tým než som išla do práce a bolo to fajn :) teraz už len udržiavam hmotnosť ...

julinecka494

S ketofitom koketujem uz nejaky ten tyzden ale zacala som s nim az minuly tyzden. Kedze je tato debata starsia tak s odstupom casu mate hadam kazdy svoju osobnu skusenost. Ako to zvládnuť a či to funguje...

mel23

Predám diétnu stravu ketodiet : Kaše – čokoládová 7x,6xjablko so škoricou Príchute do nápoja : 14x expresso , 14x višňa, 14x banán, 14x čokoláda,15x jahoda, 12x ananás
Nápoje : 1kg balenie /2 porcie minuté/
31x 27 g sáčkov
Polievky : 12x zelenina-syr
6x zelenina-huby
Tyčinky : 14x čokoládovo-vanilkové
Omelety: 13x huby-zelenina
6x syr-zelenina
Matcha Tea : 4x
cena dohodou

alenka21

Aj ja som skúšala KetoDiet, je to ketónová diéta od českého výrobcu, všetky tie druhy proteínového jedla nájdeš u nich v eshope www.ketodiet.sk
Najlepšie sú tyčinky a omelety :)

simona64

Karolínka, vyskúšaj radšej www.ketodiet.sk, keď máš problém s časom prípravy, zháňania atď. Je to veľmi jednoduché, ja som si robila aj v robote nápoje, kaše na raňajky a dokonca aj polievky na obed, všetko za pár minút v šejkri. Určite doporučujem.