Imunita

lili303

aký si mudry niektorý ludia nemaju tolko casu aby boli kazdy den voku na prechadzke a su radi ked pridu domo z prace lahnu a spia

Jaqueline

Myslím,že základom na imunitu je chodiť často vonku na prechádzky, či je teplo, mrholí, fúka. Nezdržiavať sa v miestnostiach, veľmi nekúriť, radšej sa obliecť, nepiť alkohol, nezdržiavať sa v zafajčených priestoroch (nefajčiť), myslieť pozitívne, denne jesť zeleninu a ovocie. Pozitívne myslieť a usmievať sa.

veronika89_8

ja som a este aj uzivam profizym+ je ceovo dostupný a mne zabral citim sa ovela lepsie ziade nadchy ani nic podobne

RNG

Nuz kazdemu radim dnes si zvysovat aj viralnu imunitu, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes ako na to.
Vseobecne z doplnkov radim si doplnat jod, selen zinok, vitamin C E D-3 a K-2, mikrovlakniny a probiotika. To vsetko ma dopad aj na rozne imunity.

Lebo imunita nie je jedna ale mnozstvo roznych . Je to schopnost tela vytvarat specificke protilatky proti roznym mikrobom.

redka

nahor... dobra strava :))) - vela zeleniny surovej ci upravovanej, co najmenej spracovanych potravin (ak upravovat tak co najsetrnejsie - parenie, varenie, pecenie v rure), ovocie, malu muky a rafinovaneho cukru, kvalitne biekoviny z masa, ryb, kyslomliecnych vyrobkov... probiotika a prebiotika, vitaminny C, D, E, K, A, zinok, selen, jod, kvalitny olej z trescej pecene alebo krill oil, z adaptogenov napriklad astragalus, potom este aj huby - chaga, cordyceps, reishi... chlorela, spirulina.... ufff doplnte ma....