Imunita

ninulienka789

ahojte chcem sa spýtať môžem brať wobenzym na zvýšenie imunity po ovčích kiahňach? máte niekto skúsenosť? poprípade čím si zvyšiť imunitu? akurát som domaródovala s kiahnami po 3 týždnoch a chcela by som sa dať doporiadku dakujeeem :)

syslik740

pytal som sa aj bratranca lekara ci nema s profizymom nejake skusenosti ci ho mam vobec zacat brat a povedal ze pokial mam oslabenu imunitu tak najlepsi sposob ako sa z toho dostat je samozrejme zelenina, ovocie ale v kombinacii s profizymom

stevo00

kedze sa profizym davkuje dvakrat za den tak preto to balenie tolko dni vydrzi :) ale takto sa davkuje len na imunitu, ked uz je clovek chory alebo po operacii tak tam sa berie viac kapsul za den :)

petraska97022

yvana67R ja osobne si myslim, ze wobenzym je len zbytocne predrazeny. Ja uz rok uzivam profizym a mozem ti povedat, ze som doposial chora nebola. Profizym ma rovnake ucinky a je lacnejsi.. Uziva sa dvakrat za den jedna kapsula, avsak pri nejakych akutnejsich stavoch sa berie castejsie :)

prosim vas poveste mi napriklad mala som neska krami a zajtra uz nemam ta kedi som ostala tehodna pret menzes alebo po menzes ?

Kedi som ostala tehodna mala som menzes ta po menzes alebo pret menzes ?