Imunita

yvana67R

Ja uzivam wobenzym a neviem si ho vynachvalit, Velmi mi pomohol pri oslabenej imunite, byvala som velmi casto chora, odkedy ho uzivam som zazracne fit

stevo00

mna vyslo 300 kapsulove balenie profizymu 99e, co je podla mna super cena oproti inym vitaminom, ci nebodaj liekom. A podla davkovania som si to pocital, ze by mi to balenie malo stacit na nejaky 50 dni..

Mi Ha Ne

no pekne rady, ja dam trocha inú :) ..

skoro kazdý mesiac som mal nejaku neprijemnu chorobu, chrípka, nádcha, zápal, a stale dookola .. a stale stale lieky nove a silnejšie. Už som mal toho dosť a vravím lekárke ci nie je aj ina moznost ako sa liecit.
Sama mi povedala ze mam slabsiu imunitu ze by som mal jest vela citrusových plodov najlepsie grep... kúpiť si rybí tuk a vitamín c....
ak sa vráti nejaky kasel alebo bolest v krku vlhky uterak na radiator pred spanim a ked bude suchy kasel a nebudem moct odkaslať urobit si cibuľový sirup. jedna lyžička ráno, ale max 3 dni potom prísť.
Ale to som bol ja ty si iná najlepsie ti poradí lekar, ako posiliť imunitu. ovocím vsak nic nepokazíš.

stevo00

Mne kamarat hovoril ze naco wobenzym staci Profizym+ ze zlozenie je takmer totozne hlavnu latku to obsahuje a nemusim brat 10 tabliet ale len 2 a to je dost velky rozdiel a este aj cenovo je to dost velky rozdiel