Som strasne malicka, co s tym?

Príspevok v téme: Som strasne malicka, co s tym?
malinqa

Ahojte vsetci...chcem sa vás len spýtat, či neviete niekto, co mam spravit preto, aby som bola aspon o trosicku vyssia....ide o to, ze meriam len 150cm a vazim od 50-55kg...som trosicku plnsia a co je moj velky problem je, ze mam velke prsia a kratke nohy, vyzera to (podla mna) hrozne. Poradte mi prosim vas nejakej cviky alebo nieco a este, aby som dodala mam 18 rokov. Da sa s tym nieco spravit???

miri5

ahoj,nic si z toho naozaj nerob,ja mam 152cm,mala som kedysi z toho komplexy,ale uz ma to preslo,vravim si,ze mozem chodit,mozem jest,mam dve ruky ,dve nohy a to je zaklad,to ze som malicka,to je vedlajsie,som vlastne stastny clovek,lebo ini su na tom naozaj horsie.A velmi sa mi pacia pariky ked je partner od partnerky aj o dve hlavy vyssi.

malinqa

aljoska....mas pravdu, zdravie je vzdy na prvom mieste :)))a do polska sa nedokazem natrepat, lebo na to nemam financne prostriedky :((( co mi ale robi najvacsie nervy su nohavice...neviete niekto nahodou ci su tu na Sk nejake obxody, kde maju nohavice aj pre take malicke baby ako sme my??? :P
janka2012 fotomodelky z nas mozu byt no nie??? :D nahodou na fotkax vyzeram ako 170cm xi :D

aljoska

Malinqa,na topánky chodím vačšinou do Polska,do Jablonky na trh.Tam sú manželia,ktorí asi aj vyrábajú a predávajú takéto malé čísla.A občas niečo kúpim u čínanov,čo nevyzerá tak moc detsky,obyčajne nejaké topky ku nohaviciam.Ja som mala rodičov dost vysokých,ale mala som od 7 mesiacov do 2 rokov v kuse zápal stredného ucha.Potom mi jeden lekár nasadil silné antibiotiká,tie zápal zastavili ale zastavili aj rast.Ale aj tak som rada,lebo po takých zápaloch som mohla ostat nielen malá ale aj hluchá.A to naštastie nie som.

malinqa

Inak babyyy :o))) nemeriam 150cm ale 152cm :o))) odkedy som sa merala (minuly rok na zaciatku sk. roka) som narastla 2cm xi :o))) ale aj tak som malicka heh :P

malinqa

fuuha aljoska, tak to mas dost zle....ale but rada, ze mas aspon 35 a ne 45 jak moje kamosky, ver mi, ze tie maju oooovela väcsie problemy jak my!!! inak skade si kupujes topanky takych malych rozmerov???? aj ked mam nohu 37-38 niekedy aj 36, ale zaujima ma to.