Som strasne malicka, co s tym?

Príspevok v téme: Som strasne malicka, co s tym?
malinqa

Ahojte vsetci...chcem sa vás len spýtat, či neviete niekto, co mam spravit preto, aby som bola aspon o trosicku vyssia....ide o to, ze meriam len 150cm a vazim od 50-55kg...som trosicku plnsia a co je moj velky problem je, ze mam velke prsia a kratke nohy, vyzera to (podla mna) hrozne. Poradte mi prosim vas nejakej cviky alebo nieco a este, aby som dodala mam 18 rokov. Da sa s tym nieco spravit???

malinqa

dakujeme agina.....inak akurat si idem spravit vodicak, takze uvidime jak dopadnem heh a s tymi nohavicami je to strasne, ani kaprače nemozem nosit preto...ale co uz...uz som si zvykla :D a tinusska...ja som tiez z Ba :o)))) a pravdupovediac, tak v poslednej dobe pijem viac vody jak jem....kedysi som sa skoro vzdy prejedala, ale teraz je to ine a to nedrzim ziadnu dietu a co je najhorsie necvicim :((( v cviceni som neuveritelne leniva.. :((

tinusska

ale ma to aj velku vyhodu... ked idem napr. do tesca alebo inde do obchodu, kde maju vypredaj nohavic z dovodu, ze ako su dlhe, zo spodu su zafulane, zle usite - raz som si nakupila nohavic za 100sk/kus a slusne a len preto, ze jedna noha vzdy bola dlhsia... mne to bolo fuk, ked som aj tu kratsiu nohu musela o dost skratit... :-)... ale aspon, ze mam tych 150 cm... ide o ten vodicak a ze mozem sediet vedla sofera vpredu... :-))

agina

Vsetko skracovat baby, ze??? Ja mam 163 a musim vsetky nohavice, vsetky saty davat skracovat, neviem si predstavit 150cm, ved to je tusim spodna hranica, aby si dostala vodicak...
baby drzte sa, dobreho vela nebyva.

tinusska

ja som uz tiez zhresila... bola som na obede. dala som si hribove rizoto a potom som si kupila este horalku.... fuj... som teda nenazrata... takze dnes uz len voda a nejaka ta zeleninka a cvicit... z kadial si? ja ba

tinusska

ak by si chcela, mohli by sme chudnut spolu a podporovat sa. obe by sme si pisali, co sme v ten den zjedli, nase hriechy, to ako cvicime a pod... a hlavne uspechy? hmm?

malinqa

booze aj ja by som chcela mat aspon tych 45kg....potrebujem sa zbavit tych spekov a vytvarovat si boky.... :P inak gratulujem ti tinusska...budem ti drzat palce :o)))) a ked tymto sposobom pojdes dalej, tak sa ti to podari....snad sa aj ja dozijem 45kg hmotnosti a peknej postave :P

tinusska

no, prve 2 kg isli dole velmi rychlo, potom ked som zacala postupovat k 55 kg, zacala som cvicit, jedalnicek som dodrziavala a mala som 57 kg, no asi po 2 tyzdnoch cvicenia som mala opat 55 kg, a asi 1,5 mesiaca som na tejto vahe stagnovala. a od minuleho tyzdna mam dole dalsie 2kg. chystam sa opat na cvicenie, ale uz menej intenzivne. moj jedalnicek je, ze asi do 12 hod, len ovocie, potom nejaky jogurt a rozky, pripadne trosku vareneho jedla, obcas aj sladkost a navecer nejake suchare a hlavne veeeela pijem.. pu-erh, zeleny caj, mineralky a cista voda.... citim sa omnoho lepsie s 53 kg ako ked som mala60kg, a dufam, ze este nieco pojde dole....