Esmya na liečbu myómov

Príspevok v téme: Esmya na liečbu myómov
PSALMIN

Ahojte chcela som sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s liekom ESMYA, pretože mi veľmi pomohol a dúfam že pomôže aj Vám.
Mala som 5myómov väčších aj menších, silné krvácanie, skoro sa mi rozpadol aj vzťah veľmi som sa bála čo bude. Gynekológ mi navrhol liečbu Esmyou všetko mi do podrobna vysvetlil užívanie, pôsobenie lieku proste všetko. Na 4 deň užívania sa mi zastavilo krvácanie, po 3mesačnej liečbe som sa cítila oveľa lepšie, tri menšie myómy mi dokonca zmizli a dva väčšie sa zmenšili o 1cm. Mala som 2mesačnú prestávku a znovu som užívala Esmyu 3mesiace, znovu sa myómy zmenšili jeden o 1cm a ten druhý o 2cm čiže celkom pekný výsledok. Keďže som chcela deti doktor mi odporúčil ísť na operáciu. Už som pol roka po operácii a vďaka Esmyi mi pri operácii zachovali maternicu inak by mi ju bez liečby museli vybrať a teraz som už v prvom týždni tehotenstva. odporúčam všetkým ženám ktoré majú problémy myómami .

kralova hola

Ahojte,
ja som prave dobrala esmyu 3.mesacna kura lebo mam asi 7 myomov niektore skoro 5cm , nemala som ziadne zabrate len v noci som bola cela spotena, odporucam nasadit vecer ja som ju vrala vecer o 19hod..cize som pripadne tazkosti prespala akurat tie navaly, niekiedy ma bolel bedorvy klb asi kvoli odvapneniu, do tyzdna by mal byt mesiac ked som dobrala esmyu, po tom sa chystam na kontrolne usg, na operaciu nechcem ist tak dufam, ze to pomoze..chcela som to riesit, bez hormonov ale sa mi to zhorsila, brala som inac Bcko lebo so darca krvi a som nemala menzes, a spirulinu chcem vas varovat vsetky ze od Bvitaminu to extremne mozes narast
verim ze mi to pomoze uvidim
drzim palce.

vedlajsie ucinky

Ahojte, prosím vás, kto ste brali Esmyu, zlepšili sa nejako vedľajšie účinky po nejakom čase? Ja beriem tretí deň. Mám príšerné závrate, aj keď ležím, a pol dňa vraciam. Zlepší sa to? Lebo za týchto okolností to asi dlhodobo nedám :-(

AdkaD

Gratulujem k vysledku. Som rada, ze citam aj pozitivne veci o myomoch. Ja mam 40 rokov a dlhodobo problemy s pocetnymi myomami. Akurat sa bojim tej operacie. Vybrala som uz 2 cykly Esmye, 2 najvacsie myomy sa mi pekne zmensili a hlavne som nekrvacala. To bolo super, lebo predtym dost silno. S lekarom zvazujeme pkracovat v liecbe, ked sa tej operacie bojim a vidim ze s Esmyou sa to da zvladnut. Ma niekto skusenosti s dlhsou liecbou ako 2 cykly? Dakujem

lejka26

Ahojte? ja by som Vam tiež rada napísala svoj príbeh(skúsenosť) s Esmyou. Začala som ju užívať minulý rok v decembri. Moj gynkolog mi našiel myom 2cm,. už dlhšie predtým som mala silné krvácanie, niekedy aj dva týždne, bolesti, proste hroza. Bola som trochu skeptická, čo sa Esmye týkalo ale išla som do toho. Do týždna po začatí užívania Esmye som prstala silno krvácať. Počas cellych troch mesiacov som nemala menzes, neskutočńý pocit. Dokonca myom sa mi zmenšil o polovicu!!!!! Teraz beriem druhú dávku a teším sa na leto bez menzes. Vrele odporúčam každej. Nedajte sa hned operovať, skúste Esmyu, ja možem len odporučiť :)

Nikita0777

Dobrý deň želám, chcem vás poprosiť o radu čo sa týka užívania lieku ESMYA. Keďže to nikde nemôžem nájsť a nemám v tom veľmi jasno, tak by ma zaujímalo či počas liečby môžem mať nechránený sex a snažiť sa popritom otehotnieť? Ďakujem za všetky užitočné rady

ANONYMmm

Ahojte ja mám skôr otázku...koľko asi po dobratí Esmye ste dostali menzes? lebo ja som ju brala trikrát a nikdy cez užívanie (čiže tri mesiace) som nemala menzes. A teraz som ju dobrala v decembri a čakám kedy ten menzes dostanem a stále nič....

drevo

Aj ja mám miomy a tiež som užívala tento liek ale len mesiac predpísala mi ho gynekologička ale mne ho onkologička zakázala lebo to sú hormony a ja tie nesmiem ale čo som užívala mesiac tak sa mi miom o nejaké milimetre scvrkol bohužiaľ nesmiem tieto lieky brať tak len trpnem ked idem každý pol rok na usg čí sa mi nezvedšil ak niektorá má skusenosti s úspešnou nehormonálnou liečbou prosím o radu diki.

AAďka

Mam 44 rokov a 6 cm myom uz dva roky, moj gynekolog stale hovori o operacii. Ked som mu spomenula esmyu, zacal sa vyhovarat, ze to je len pre zeny, ktore chcu rodit. Neviete mi poradit dobreho gynekologa v Nitre, ktory mi esmiu predpise? Dakujem

MakePeaceLady

Ahojte. Esmyu so zacala uzivat 1 den cyklu a tak dlhy (21dni) a silny menzes som este nemala :(

Mam pred sebou uz len 3 tabletky celej trojmesacnej davky, tak som zvedava aky bude efekt liecby a ci sa myomy zmensili. Navaly ani bolesti hlavy nemavam ale zato bolesti bedrovych klbov su dost silne. Dufam, ze po douzivani Esmye tieto bolesti prestanu.

Znamenita

Ahojte,prosím pomoc. Beriem Esmyu tretí deň. Veľmi ma bolí hlava a mám závrate celý deň. Je to normálne?