Skúsenosti s HAK Cilest

katarinka

Skús vydržať ešte mesiac....malo by sa to už zlepšiť...a na tie kvasinky skus Canesten krém...dostaneš ho v lekárni. Ja som po dvoch mesiacoch prestávky začala užívať kvôli neskutočnému nafukovaniu preparát Colonix...je to na nejakú očistu. Prvý týždeň som bola ešte dosť nafúknutá, ale po týždni paráda...cítila som sa skvelo, mala som dosť energie a čo najdôležitejšie , tak som mala po 3 mesiacoch konečne orgazmus....absolútne neviem či to bolo tou vnútornou očistou organizmu alebo konečným vyrovnaním hormónov, ale cítila som sa konečne super.

dendan

Ahoj ja tiež uživam cilest pomaly rok a nič mi nie je aj keď ten doplatok išiel zase hore.Myslim,že ak nám nič nie je netraba nič meniť.

jaja

katarinka- vieš čo , ja som 2 mesiace bez hak (najprv cilest, potom belara-hnus) ale vačšinou sa cítim fajn, ale ked je záťqažový stupeň vyšší, len spím a povaľujem sa:-( kvasinkových výtokov som sa celkom nezbavila, sa mi zdá, že je to ešte horšie ako som vysadila, alebo skôr dosť pravidelné... a libido sa objaví len sem-tam... ale ty si mi príklad, že sa oplatí počkať... potešila si ma... aj si si niečím uľahčovala ťažké stavy??

katarinka

Cilest som prestala užívať pred 4 mesiacmi. Prvé dva boli pre mna veľmi kruté..ten tretí..tak to som bola len nafúknutá, a tá pažravosť už konečne pominula. Teraz som už úplne v normále...a čo je hlavné bez žiadnych kvasiniek...fakt také dlhé obdobie bez takýchto nepríjemností som už dlho nezažila. Ak to zhrniem tak po troch mesiacoch. Ešte sa zberám na vyšetrenie na cysty, ale nemám už žiadne problémy...takže dúfam, že je to zažehnané.

katarinka

Ako som už písala v predchádzajúcom príspevku bola som dlhoročnou užívateľkou Cilestu. Momentálne ho už neužívam 3 mesiace....a chvalabohu...hurá konečne žiadne kvasinkové výtoky. A aj ten problém, o ktorom som písala na konci predchádzajúceho príspevku ..je už minulosťou (asi sa mi konečne znormalizovali hormóny :) )

jaja

z hak sú ženy choré, ked nesadne, už ti to došlo simak??? ked ta to tak štve, čítaj si iné témy... podla mna to sem patrí!

simak

tato cast diskusneho fora sa nazyva zenske choroby. a kam sa ti len oko pohne -same HAK HAK HAK hak....baby spamatajte sa,samotna hak je teda zenska choroba!obchod s liekmi je druhy najvynosnejsi po obchode so zbranami....stale vam to nedochadza??