Skúsenosti s HAK Cilest

moncici

Luba/ aj ja som mala z Cilestu strasnu zravost ale fakt doslova a do pismena zravost, ale ja som napriek tomu stale chudla za 5 mesiacov 7kg!, + robil aj dalsie problemy

Ľuba

Ahojte. Cilest som teraz dobrala štvrtý mesiac. A končím s ním kvôli fakt strašnej žravosti. Pribrala som 5 kg, ale to som rada, keďže kvôli celiakii som veľa schudla, tak som sa dostala po dvoch rokoch a teraz týchto štyroch mesiacoch opať na normálnu váhu. Ináč mi dobre pôsobil na menštruáciu, síce sú to len 4 mesiace, ale výsledok som videla už po dobratí druhého balenia, keďže som menzes mala strašne silný a mala som až stavy na odpadnutie. Takže tak účinok nejaký bol. Ináč pleť ani nič iné sa nezlepšilo, síce mne išlo hlavne o úpravu menzesu. Nebolela ma ani hlava, síce migrenózne bolesti som mávala už aj predtým. Ale ako samy hovoríte, každá sme iná, možno by mi to pomohlo aj na pleť, po dlhšej dobe. Tak držím palce:)

mirkaaaa

Ja pouzivam CILEST pomaly 4roky nebyvalo mi z nich zle ani mi nevypadavali vlasy tvar mam ako babetko upravila sa mi menstruacia. Som s nim spokojna.Kazda mame iny organizmus preto treba skusat.A to ze niekomu nerobi dobre neznamena ze bude aj Vam...
Treba len skusat a mozno natrafite

kikuus

no tak cilest ma pripravil o vlasy...mala som dlhe vlasy hrube nelamali sa a po 8 mesiacoch brania cilestu sa mi dolamali asi o 25 cm a vypadalo mi ich tolko ze mi na hlave ostala len taka grcka...no prostee nekomentujem stale sa z toho spametavaju...

lulina21

Ja som brala triguilar ked som mala okolo 16,17 a mávala som velmi silné bolesti v podbrušku hlavne po pohlavnom styku,vysadila som ich a už 3 roky beriem Mercilon a som spokojná..

sissa

No ked tak citam tie vase prispevky, tak uz sa mi ani nechce skusat ziadnu hak... ja mam 22 a v 19tich som zacala brat Logest, nieco menej agresivne, kde nie je tolko hormonov. Moje libido sa niekam stratilo, plet sa mi zhorsila. Asi po polroku som prestala (rozisiel sa so mnou priatel) a mala som este viac vyrazok ako predtym, aj v dekolte a na chrbte, co som nemala v minulosti vobec, no a doteraz som sa toho nezbavila. Tak snad pomoze kozna lekarka, ak najdem nejaku schopnu. Kedze mam teraz znova chlapca, tak som aj zacala rozmyslat o nejakej vhodnej hak, okrem ineho aj preto, ze mam strasne male prsia a celkom by som brala aspon trosku objemu pridat tam hore, co po niektorych hak byva) no ako hovorim, ked citam este aj tie vase prispevky, tak ma to cim dalej viac odradza.

nikituskaa

Ahoj...Cchcela by som sa nieco opitat.zacala som uzivat cilest.berem ho 6dni.Menstruacia mi trvala 4dni a zacala som trosku spinit (neni to moc ,na vlozke skoro nic nemam za cely den) no a zatial ine priznaky nemam.no a chcela by som vediet ci mozem mat sex aj ked spinim ci preistotu by som nemala mat? prosim odpiste...dakujem