Skúsenosti s HAK Cilest

jaja

ved hak ti znižuje libido... tak neviem čo ti pomôže, kým to berieš... kvasinkové výtoky si nezaznamenala z cilestu- bo ja som to mala rok ako som ho užívala...

edita

ja som brala cilest 8 rokov. pauzu som mala po 3 rokoch a otehotnela som asi po1/2roku.nemala som ziadne problemy, len ma obcas bolievala hlava. zmenila som za novylette, beriem ich 1.mesiac, uz mam 1.pauzu a som zvedava, co bude dalej. zatial som zeiadne zmeny nezaznamenala. asi to nema nic spolocne s mojou hlavou. citim sa fajn. pravidelne prehliadky /krv,ultrazvuk/ su samozrejmostou. je pravda, ze by sa zislo nieco na zvysenie libida...

jaja

a zabudla som pri tej BELLARe, ako som to začala užívať, tak mi vypadávajú viac vlasy...!!! - tak ozaj "sadla"

jaja

brala som cilest asi rok, ale mala som nechuť na sex+kvasinkové výtoky+depky!!! potom mi predpísal bellaru, na 4 mesiac užívania boli tie nežiadúce účinky ešte horšie, a teraz 1,5 mesiaca po vysadení sa objavujú znovu- únava, búšenie srdca, psyschická nerovnováha, kvasinkové výtoky,čakám kedy to prestane. píšem to už x-krát, ale toto ma presvedčilo, že hak už NIKDY NEBUDEM BRAT!!!

katarinka

Ja som Cilest brala cca 10 rokov...s 2 prestavkami, ked som chcela otehotniet. Bola som s ním maximálne spokojná (az do isteho casu). Schudla som asi 5 kg a potom som si roky drzala vahu.Pozitivum bolo kratke a menej bolestive krvacanie. A ked som chcela otehotniet, tak to islo v podstate hned. Az posledný rok som zacala mat problemy. Najprv cysty na vajecnikoch, potom cysty v prsnikoch, psychicka nerovnovaha-ale to mozno zo stresu, priserne akne , ktore som nikdy nemala-tiez mozno zo stresu, potom krvacanie este pri nedobratych tabletkach (par mesiacov po sebe)...takze gynekolog odporucal vysadit dozivotne HK. Neviem ci to sposobil Cilest, lebo do tychto problemov, ktore sa objavili po 10 rokoch som na neho nedala dopustit. A teraz 3 mesiace bez Cilestu??? Pribrala som 4 kg a nejde to dole. Priserne zrave dni pred menzesom prve 2 mesiace. Aj mimo toho som dost nafuknuta. Ale tvar mam teraz hladucku, som pokojnejsia aj moje caste mykozy vymizli....ale mam velky problem....mam slaby a niekedy ziadny orgazmus, hoci vsetko funguje fantasticky, tak ako ma. Neviem ci je to dostedkom vysadenia Cilestu. Ma niekto podobne skusenosti po vysadeni HK????

lucka22

Ahoj.Ja beriem Cilest uz asi 5 rokov a nemam ziadne problemy, som spokojna. Sestra mi vravi ze cilest je starsia forma, agresivnejsia, a preto ma nahovara na novsiu HAK,napr. belaru-ale ja neviem.Co myslite,mala by som si ju menit?Dakujem a drzte sa vsetky.

rockerka

ked on si da prezervativ a ja mam
vnutromaternicove teliesko tak musim
brat este niake prasky,tabletky...
je to teliesko dost spolahlive?
A kolko percent je ryzika na otehotnenie?Staci ta antikoncepcia?