Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

zvedavko26

Ďakujem dievčatá, vidím že ste sa do témy zapojili v hojnom počte čo som rád :)
No vidím že muži ktorí vás nepriťahujú vzhľadom prevažujú prevažne
tuční, veľmi chudí, bradatí, fúzatí, plešatí, dlhovlasatí, veľmi nízký či veľmi vysokí a nedbajúci na hygienu :D
Tak aspoň máme prieskum ako nevyzerať aby sme vás neodradili :DDDDD

omietka

vysokí a nízkí a zároveň tuční a vychudnutí to je najhoršia kombinácia keď je chlap malý a chudý či tučný alebo naopak príliš vysokí chudý alebo tučný.
potom ešte blonďaci sa mi nepáčia a s kučeravými vlasmi.
tiež nemám rada na mužoch tie husté tmavé bradiská ktoré sú akože teraz medzi nimi v móde ale mne sa to vôbec ale vôbec nepáči. Lepšie je to spomínané tu babami jemné strnisko. Ani tie capie brady niesu in.
to je asi tak všetko ohľadom fyzickej antikrásy :)

Lienocka1229

Neviem prekusnut ked je chlap moc chuducky taky pavucik, alebo veeelmi vysoky a chuducky spagetka. Podotykam ze mam normalnu vahu ale pri takom chlapovi sa citim ako pri dietati a nemam pocit "bezpecia". Nemyslim teraz hned na extra svalovcov ale ked m chlap rovnako "tenku" rucicku ako ja tak to nieeeeee...

Ondrej_333

zvedavko26
Ak chceš zistiť, či si u žien žiadaný, tak na fyzický vzhľad sa moc nespoliehaj. Ženy sú inak nastavené, ako chlapi - nemyslím to nijako zlomyseľne, jednoducho nás takto príroda vybavila a má to svoj zmysel.
Pozri si toto video so sexuologičkou Laurou Janáčkovou, hovorí pravdu a je to podložené aj serióznymi výskumami.
Nebudem opakovať, čo hovorí:
www.youtube.com

blonckaaaa

mne sa nepaci na muzoch najma toto:
tucnota,
prilisna svalnatost,
nizsi vzrast - 170 cm a menej, zhrbenost,
obhryzene nechty,
sneda plet / opalenost,
zrastene obocie,
velky nos,
spinave usi (!!),
chlpata hrud,
smradlavost...

Teatea2

Cicina30

Autor sa pyta na to,co rozne zeny na tomto fore pritahuje a nepritahuje na muzoch. Chce vediet rozne nazory zien, rozneho veku, vyzoru, vahy, z rozlicnych vrstiev. Nerozumiem co to tu riesis... Aj keby to pisala 120 kilova zena, a co? Nema pravo napisat co sa jej nepaci na muzoch? To co ta pritahuje si nevyberas ;) a ked sa mi nieco nepaci, nemusi sa to hned otacat proti mne... Nikto tu takych muzov neodsudzuje ani nic podobne,nikto nie sme dokonali.

Teatea2

- tucny (10-20 kg nadvaha, ktora vyzera uz nezdravo)
- pivne brucho (ked je malinke nevadi,ale vyzrate ano)
- dlhe vlasy (myslim tym velmi dlhe, napr zzenstile copiky a pod)
- vyholeny na koleno
- velky/prasaci nos
- prilis plne a velke pery
- ziadny zadok
- velmi chlpata hrud a chrbat
- vyska nizsia ako ja
- kulturisti

Strnisko,vkusne tetovanie (nie hole zeny apod), pekny zadok = pre mna dokonaly :)

Lea23

A ešte som zabudla že plešatý, velmi chlpatý a smradľavý sa mi nepáčia a ešte tý ktorí si holia podpazušie -_- ako nohy sú v pohode keď si holia ale podpazušie.. fuj! To je všetko čo som chcela napísať :)

Lea23

Tak mne sa páčia muži napríklad z ostrihanými vlasmi(čiže nie s dlhými) ale nie blonďaví. Potom ak sú bez fúzov a pod. čiže na jemno oholený a nech majú aspoň kus vyrysovanú postavu, no nie zase úplne svalnatý taký sa mi vôbec nepáčia napr. tí kulturisti no hrôza. No tak ja mám taký názor. A čo sa tíka výšky mne sa páčia aj malý aj vysoký no len ja mám smolu lebo som vysoká tak si musím vyberať len tých vyšších :D