Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

embryo

hahahvtipne: tema tu chvilu existovala, ale uviazla niekde v utrobach dejin, kedze sa dospelo k zaveru, ze zeny sa pacia :-)

rhea

volakedy sa modrooki blondiaci nepacili ani mne, az som narazila na toho svojho s najmodrejsimi ocami na svete, blond vlasmi, cez leto krasne hnedy opaleny a bolo po vsetkych tmavych... ale ostatne kriteria sa nezmenili...haha...

Slobodna

Nuz kazdy ma ine kriteria na vyber partnera, to je fakt ale ani neviem kolko penazi neurobi z tucneho stareho hulvata, nadherneho dobreho 30tnika. Snazite sa oddelit neoddelitelne a to fyzicno od duchovna. Mne sa nepacia prilis chudi,nizki modrooki blondaci a ked lovim v dlhorocnej historii randenia, veru napriek tomu taki boli po mojom boku. Mne osobne skor vadia ine veci ale kedze to by som podla zakladatela temy filozofovala, necham si ich pre seba ;)

Prezyvka055

To tu vobec nemusite riesit take veci :) zenska potrebuje viac chlapa ako chlap zensku, cize ako chlap kludne mozete vyzerat pomaly ako bezdak a stejnak sa na vas nejaka nalepi. Ak mate prachy tak to uz je takmer ista vyhra ale nemal by som strach nech uz chlap vyzera akokolvek vacsinou nejaku tu zensku mat bude.

5.5 elsa

čo ma dokáže odradiť: pleš,alebo vlasy žiadne úplne tí vystrihaní,určite aj váha tuční a prehnane tuční,pokazené zuby :D už aj to som videla :D špina za nechtami,pohľad nepríjemný odpudzujúci,výška keď je nízky atď....

rozbityhrnce

fuzatí bradatí plešatí
okuliare a žlté veľmi krivé zuby
veľké chodidlá a celkovo veľké telo čiže výška nad 180cm.
bruchatí a veľmi vychudnutí

gayuška

-velky nos
-prilis chudy
-dlhe mastne vlasy
-odstavajuce usi
-objemny vrch tela a ziadny zadok a nohy
-vyrastajuce chlpky z "kade-tade"
-celkovo telo ako lazar angelov
-vysoke celo
-zlte zuby
-maly/dlhy penis (ok je 17-20)
-velmi chlpaty v podpazusi (aj take pripady som videla, ze sa mu z toho daju pliest vrkoce)
-malo chlpaty, resp. holi sa po tele aj tam kde nema (nohy atd.)
-tlsty