Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

kiwi

škaredy pohľad, nesympatické črty tváre, škaredá chôdza, ale tiez tetovanie, pearsing pokiaľ ide o fyzicno tieto veci má vedia hneď odradiť

LMarika

Pokial ide vylucne len o vzhlad, nepacia sa mi muzi, ktori su tlsti, ze sa im slanina trasie na zadku, na bruchu... ze pri pohlade na trasucu sa slaninu mam pocit, ako keby som sa pozerala na zenske brucho, ci na zensky zadok. A este sa mi nepacia steroidovi muzi, ktori maju velku a nevyrysovanu akusi podivnu svalovo-tukovo-vodovu hmotu, zeru creatin a potom chodia kazde tribsekundy curat... Zo sportovcov sa mi nepacia muzi, ktori maju toho vela na sebe, velke telo, cize kulturisti, vzpieraci, z atletov ti, co robia hod kladivom, vrh gulou, hod diskom. Nepacia sa mi fuzati a bradati. A uplne najviac zo vsetkeho sa mi hnusia muzi, ktori nedodrziavaju hygienu a maju hrubu vrstvu zubneho plaku a kamena, smrdi im z ust, maju strnisko na tvari, lebo zanedbavaju holenie sa a smrdia od spiny a od potu, lebo zanedbavaju sprchovanie sa, smrdia od cigariet, od alkoholu a pre mna najodpudzujucejsi smrad je, ak niekto smrdi od cibule.

k1k4

Mne sa nepáčia muži príliš nízki (pod 170) ale ani príliš vysokí (nad 195), úplne najhoršie, čo sa vzhľadu týka, je to, ak je muž vyschnutí, bez akéhokoľvek tuku a svalovej hmoty, ale mne osobne sa nepáčia ani príliš vymakaní chlapi, odpudzuje ma to, nemôžem si pomôcť.

Ďalej sa mi nepáči, ak má muž príliš úzku tvár, ak má malé oči vpadnuté do tváre a úzke - prípadne žiadne - pery. Píšem to veľmi objektívne, ono by to zrejme aj tak záležalo na vyváženosti ostatných čŕt, no pýtal si sa, tak filozofujem.

Podľa mňa sú najkrajší muži plnoštíhli, pevnej postavy, ktorých je za čo chytiť a neufúkne ich vánok. Na farbe vlasov ani očí nezáleží, rozhodne ide o črty tváre a celkové pôsobenie.

Samozrejme, nemôžem si odpustiť - o vnútorné vyžarovanie IDE, a to predovšetkým. Pravidelne sa mi stáva, že sa mi nejaký muž po fyzickej stránke príliš nepáči - samozrejme, nie je zase až príliš odpudzujúci, je to skôr takí priemer -, nezaujíma ma, no keď ho začujem rozprávať alebo chvíľu sledujem jeho pohyby, mimiku, gestikuláciu, tak ma začne priťahovať.

Oui..

k tomu filozofovaniu - ja mam osobne pocit, ze fyzicka pritazlivost je dost zalozena na vnutornom rozpolozeni, aspon ja som si vsimla, ze v roznych obdobiach zivota ma pritahovali rozni muzi.

fyzicky ma nepritahuju nizki muzi, chudi muzi bez hmoty, vyzrati muzi, zla plet a zle zuby, riedke ochlpenie tvare, urcite by sa toho naslo este viac.

a sice to pocut nechces, ale aj keby bol fyzicky dokonaly, pokial v sebe nema iskru, ktora by ma pritahovala, tak ma nezaujima. avsak ak by aj bol skvely ako clovek, ked je raz fyzicky absolutne nepritazlivy, nezaujme ma rovnako.

[zruseny35]

Bud si namyslená alebo si ešte aj prelietavá ...
Ktorá normálna baba toto tu hodí do pléna?
Tebe by sa páčilo,keby ti tu hodnotili muži bradavky,velkost pyskov alebo tvar tvojho zadku ktore by ich napríklad "vobec nerajcovalo" ?

AlterEgo05

Hodne se mi libi odpoved od flegmy - trefa do cerneho! - ale to ted bokem :)
Takze, nelibi se mi prilis vousati, ale ani uplne dohladka, pak holohlavi, tlusti a takovi, co nevideli sprchu uz hodne dlouho. Jo, a taky ti, kteri maji osklive bryle :)

NO2

Možno je to smutné, že výzor je a aj bude najdôležitejší. To ostatné sú len doplnky.
Potom to končí katastrofou, ale asi to tak máme radi, čo už s nami.

Lizabeth

Maximálne nepríťažlivý chlap pre mňa je keď je odo mňa nižší, čiže pod 170 cm, potom ak ma ryšavé vlasy (to nemám potuchy prečo, sorry) :D takisto keď je moc chudý, bez svalov, alebo moc tučný... holé hlavy mi nevadia a ani brada, pokým to vyzerá upravene. Podobne ani bledý chlapi nie sú pre mňa zaujímavý. A samozrejme klasika... akné na pleti, nepekná nesúmerná tvár a podobne. Určite by sa toho našlo aj viac, ale toto je taký základ :D

btc

Mne nevadi ani muz velmi chudy, pokial ma aspon ramena atd, ale tucny sa mi nepaci vobec, a este ked ma muz velky zadok, to je hrozne, nepaci sa mi ked chlap ma take strapate polodlhe vlasy neupravene. Nepaci sa mi ked ma chlap bradu taku riedku co vyzera ako vlasy