Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?

Príspevok v téme: Kočky, akí muži sa Vám fyzicky vôbec nepáčia?
zvedavko26

Tie ktoré majú chuť fylozofovať o tom že na vzhľade nezáleží a dôležité je srdiečko či povaha alebo bankové konto nech si dajú pauzu. Chcem vedieť čisto názory tých báb od 18 až do 45? Dajme teraz bokom to kto je akej povahy a názorov a aké dobré srdce má. Zamerajte sa čisto len na vzhľad muža či už mladého alebo staršieho. Ak nejakého vidíte alebo vidíte že sa vás snaží baliť tak čo by vás podľa vzhľadu u muža dokázalo ODRADIŤ. Nepíšte mi tu akí sa vám páčia. Chcem čisto len čo sa vám nepáči fyzicky. Nie či fajčí, pije, hreší, atď ale čisto len vzhľad tela. Aké chybičky krásy vám prekážajú na chlapovi. Tie ktoré nepochopili lebo zase tu vidím budete filozofovať, nepozeraj na krásu, telo nieje všetko a bla bla bla. Toto je téma kde chcem vedieť čo sa Vám nepáči na tele. Napr. tučnota, okuliare, fúzy, brada, holenie brady, kúty, plešina, tučné nohy, veľký pupok, dlhé vlasy a pod.
Takže dievčence, tie čo máte záujem sa vyjadriť.. téma je k dizpozícií. Filozofky a filozofovia si dajte pauzu. Ďakujem ;D
Berte to ako tému na pobavenie a u mňa zároveň na zistenie či som u žien žiadaní alebo nie. A nepíšte mi tu ako v iných témach že babu si nemôžeš nájsť preto a preto.. Prosím. Ide čisto len o kvázi anketovú tému. Nechcem tu riešiť seba a svoj vzhľad len chcem poznať ako vnímate krásu mužského tela a čo u žien letí a čo nie.
Takže čisto sa bavíme len o telesnom vzhľade, nie duše a zlozvykoch.
Ďakujem koťátka ;)

bgcvb

Mne sa nepacia nizki muzi, holohlavi tucni, ktori si myslia ze su svalnati a nosia obtiahnute tricka, zlte zuby, neuhladni co sa vobec o seba nnestaraju, tucni, spinave vychodene topanky, smradlavi, zhrbeni,

stromcheck1

Neviem co riesis ved je asi kazdemu jasne co su vseobecne vady na fyzickej krase ktore vie posudit kazdy ci uz ide o muza alebo zenu. Prilis maly, prilis velky, prilis chudy/objemny/svalnaty, necista plet, prilis biela plet, asymetrie tvare a tela, skulenie, riedkee vlasy, zly chrup, velke usi, velky zadok,... Ale vzdy ide nakoniec v celkovom hodnoteni pritazlivosti a sympatii o kombinaciu faktorov, kde sa mozu urcite nedostatky vyvazit alebo aj prevazit prednostami ineho charakteru napriklad nejake specialne schopnosti, charizma vystupovania a spravania, zrucnosti, nadanie, zaluby, nazory, napady, humor, sebavedomie a ine vlastnosti... Samozrejme roznym vlastnostiam pripisuju ludia roznu vahu, pre niekoho je v celkovom hodnoteni o cosi dolezitejsi ten vzhlad, pre ineho schopnosti, pre dalsieho nazory ci zaluby,....

kafe

uff, fakt ťažká otázka :D hladko oholený chlap s guľatým chrbátom sa mi nepáči. Ale musela som dlho premýšľať. A ešte ma napadlo, že taký ten sladký, uhladený, moc harmonický, či pekný.. chlap má byť škaredý :) ležérne nedbalo upravený, či starajúci sa o svoje telo. Tiež, obidva extrémy - fitko typy a pivné bruchá - nem. Nepáči sa mi.