Ako fungujú samozlupovacie ponožky?

zuzanapeliskova

Aj ja som šla do toho. Moje skúsenosti sú obdobné ako tu popisujete. Treba povedať, že to treba aplikovať v mesiacoch kedy nenosíte sandálky, pretože inak si neviem predstaviť. Ale inak super vec. Nohy som mala ako bábätko. A je to bez parabenov na to si dávam pozor!!

moleskine

Neznášam takýto teleshoping, ale nechala som sa nahovoriť na samozlupovacie ponožky, rada skúšam nové veci a kozmetika je moja láska. Bola som vcelku prekvapená, najskôr ako by to vôbec nefungovalo a potom po 5 dňoch sa to spustilo. Nohy sa mi celé ošúpali apokožka bola fakt , že velmi pekná, takže za mňa palec hore.

svedok

baby a ako sa sprchujete?
a nepotia sa v tom zabale viacej nohy ako bezne?
a ked sa to zlupuje tak to ide naraz vsetko alebo sa to trha ako jelenovi pri vymene parohov?
a naco je to vlastne dobre tie ponozky?

ladonna

Ano veľmi dobre poznám. Samozlupovacie ponožky sú fakt super. Já som ich nakupovala doteraz v Čechách,ale teraz sa dajú kupiť aj tu cez net. Používám značku Purederm a Skinlite a fičíme na tom celá rodina aj muž (majú už aj číslo 45)

amanda_25

Zdravím, ja súhlasím s kayou55!!. Ja som tie ponožky objavila čistou náhodou a najskôr som to kúpila iba ako netradičný darček. Lenže kamoška si ich nesmierne pochvaľovala tak som kúpila ešte ďalšie pre seba aj mamu a musím teda uznať, že sú výborné. Ja neviem na akom princípe to funguje, ale vážne tá koža sa vám začne zlupovať ako vyzerá to zo začiatku trošku nechutne:), ale potom tie nohy ostanú také hebké a krásne. Vrelo odporúčam.

kaya55

Takže idem opísať skúsenosť so samozlupovacími ponožkami. So si ich kúpila na internetu krasnadoma.sk a musím povedať aj keď som mala výhrady, že sa to oplatí. Potom ako som si ich nasadila tak po 2 týždňoch sa mi pokožka zlupala na nohách - teda všade tak ako to opisovala blogerka a som s tým maximálne spokojná.